Platforma edukacyjna zdobywcywiedzy.pl

Zapraszamy do wspólnej przygody!

Zachęcamy Państwa do skorzystania z internetowej platformy edukacyjnej zdobywcywiedzy.pl, stworzonej specjalnie dla Waszych pociech. To niepowtarzalna okazja, aby umożliwić dziecku utrwalanie wiedzy i doskonalenie umiejętności zdobytych w szkole zgodnie z hasłem „nauka przez zabawę”.


Zdobywcy Wiedzy to:

  • Dostęp do ponad 10 000 zadań interaktywnych obejmujących edukacje: polonistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz język angielski,
  • Radość z postępów w nauce, ponieważ uczniowie za każdy poprawnie wykonany quiz zbierają nagrody – diamenty i budują swoją pozycję w rankingach,
  • Możliwość wzięcia udziału w konkursach i zdobycia atrakcyjnych nagród,
  • Moduł zadawania prac domowych i satysfakcja z obserwowania postępów w nauce Państwa dzieci,
  • Niezapomniana przygoda, podczas której Twoje dziecko zdobędzie nowe umiejętności, udoskonali zdolność abstrakcyjnego myślenia.


Warto podkreślić, że zdobywcywiedzy.pl to platforma edukacyjna stworzona w całości przez polskich autorów, w oparciu o polski system edukacji, bez udziału komercyjnych, zagranicznych podmiotów i korporacji. Testy, quizy oraz gry edukacyjne zostały stworzone przez specjalistycznie przygotowaną kadrę i w konsultacji z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej.

Materiał dydaktyczny prezentowany na platformie zdobywcywiedzy.pl jest w pełni zgodny z wymogami stawianymi przez podstawę programową obowiązującą obecnie w szkołach podstawowych w Polsce w roku szkolnym 2016/2017.


Misją, jaka nam przyświeca jest odpowiedzialne prowadzenie uczniów przez zakamarki nauki od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Zaproponowana forma w postaci quizów, testów oraz gier edukacyjnych stanowi odpowiedź na szybko rosnące zapotrzebowanie na stosowanie technologii informatycznych w pracy z uczniami w okresie wczesnoszkolnym. Dzięki wykorzystaniu naszej platformy dzieci uczą się nie tylko podstawowych umiejętności, jak liczenie, dzielenie słów na sylaby czy rozpoznawanie kolorów, ale również odpowiedzialnej obsługi komputera.

Platforma edukacyjna - odznaki motywujące


Nasza platforma edukacyjna oferuje bezpieczną naukę i zabawę w Internecie, bez przemocy, przekleństw, ani innych treści nieodpowiednich dla dzieci. Bezpieczeństwo Państwa dzieci jest dla nas priorytetem. Odpowiedni protokół szyfrowania, sposób przechowywania danych oraz uniemożliwienie kontaktu z dziećmi osobom zewnętrznym tworzy bezpieczne warunki do nauki dla młodych uczniów.

©2016- Zdobywcy Wiedzy