Adrian Jabłoński
Fantastyczna rzecz! Odkąd Maks korzysta ze Zdobywców Wiedzy, odrabianie lekcji nie jest już przykrym przymusem. Sam chętnie siada do pracy domowej, uczy się i zdobywca diamenty. Codziennie chwali się, ile ich zebrał.

Adrian Jabłoński

Tata Maksymiliana, ucznia III klasy

Anna Wancerz
Adaś zawsze chętnie grał na tablecie, telefonie i komputerze, co budziło we mnie lekki niepokój. Teraz kiedy wiem, że gra w Zdobywców Wiedzy, jestem dużo spokojniejsza. Czas spędzony przy grach edukacyjnych nie jest stracony, a ja wiem, że syn nie przegląda niczego nieodpowiedniego.

Anna Wancerz

Mama Adama, ucznia III klasy

Tomasz Piotrkowski
Początkowo wykupiłem jeden abonament dla dwóch synów, ale kłótnie o zdobyte diamenty i o to, czyja jest kolej grania, szybko skłoniły mnie do kupna drugiego konta. Od teraz słyszę tylko, kto ile zdobył diamentów i w jakie gry grał. Naprawdę warto było wydać kilka złotych, żeby sprawić im taką radość. Jako tata nie mogłem lepiej wydać tych pieniędzy.

Tomasz Piotrkowski

Tata Łukasza i Szymona, uczniów I i III klasy

Paweł Gros
O Zdobywcach Wiedzy powiedziała mi matka kolegi mojego syna. Nie zastanawiałem się długo i również kupiłem dostęp dla Mikołaja. Decyzja okazała się bardzo dobra, od teraz chłopcy ścigają się o to, który z nich zdobędzie więcej diamentów. Najlepsze jest jednak to, że syn zmienił podejście do nauki matematyki, która wcześniej była jego zmorą. To świetne uczucie słyszeć jak syn krzyczy – Tato, tato zobacz ile mam punktów!

Paweł Gros

Tata Mikołaja, ucznia II klasy

Justyna Bogusz
Moja córka korzystała wcześniej z innej platformy edukacyjnej, z której też byłyśmy zadowolone, jednak Zdobywcy Wiedzy to wyższa liga. Sama często gram z córką i muszę przyznać, że nie ma wtedy miejsca na nudę! Ilonka cieszy się, z każdego zdobytego diamentu. Bardzo fajne jest to, że Zdobywcy o nas dbają, co chwile dostajemy mailem karty pracy i kolorowanki. Uważam, że dzieci w tych czasach powinny uczyć się obsługi komputera jak najwcześniej, a gry edukacyjne świetnie się w tym sprawdzają.

Justyna Bogusz

Mama Ilonki, uczennicy II klasy

Anna Jastkowska
Zdobywcy Wiedzy to godne polecenia rozwiązanie dla każdej mamy, która ma na głowie dwóch łobuzów :). Chłopcy w końcu przestali się kłócić o komputer. Jeden siedzi przy komputerze, drugi z tabletem i ścigają się, który szybciej i lepiej wykona zadaną przeze mnie pracę domową. Obsługa platformy jest bardzo prosta, wszystko działa szybo i sprawnie, a wartości merytorycznej nie da się nie docenić. Polecam.

Anna Jastkowska

Mama Kacpra i Oskara, uczniów II i III klasy

Joanna Leś
Jestem nauczycielem i bibliotekarzem. Z portalu Zdobywcywiedzy.pl korzystam na zajęciach świetlicowych oraz dydaktyczno - wyrównawczych. Uczniowie mają możliwość wyboru dowolnego portalu edukacyjnego, ale bardzo często wybierają właśnie Zdobywców. W zależności od zainteresowań wyszukują swój ulubiony przedmiot, ja podpowiadam im czasem poziom, który powinni wybrać. Pracę z portalem bardzo ułatwia podział na klasy oraz tematyczne pogrupowanie gier i quizów.
Będę się starała zainteresować innych nauczycieli w szkole platformą Zdobywcamiwiedzy.pl, ponieważ uważam, że jest bardzo ciekawą ofertą, zwłaszcza dla uczniów z problemami w nauce.

Joanna Leś

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Sosnowcu

Wioletta Popławska
W miarę naszych możliwości wraz z dziećmi korzystamy z materiałów dostępnych na platformie edukacyjnej Zdobywcy Wiedzy. Za każdym razem jest to wyśmienita zabawa połączona z dużą dawką wiedzy. Uczniowie są aktywni i zainteresowani, z niecierpliwością czekają na kolejne zadania. Jest to niewątpliwie urozmaicenie i uatrakcyjnienie pracy na lekcjach (zarówno dla uczniów, jak i dla nauczyciela).

Wioletta Popławska

Szkoła Podstawowa nr 32 w Białymstoku

Izabela Rybka
Platforma Zdobywcy wiedzy jest formą pracy przyjazną dla dzieci. Bardzo często korzystam z quizów na lekcjach i zajęciach pozalekcyjnych. Moi uczniowie chętnie rozwiązują zadania. Dodatkową atrakcją są przyznawane diamenty, punkty, wyzwalają w moich uczniach ducha walki i rywalizacji (...). Pozdrawiam serdecznie całą załogę Zdobywców wiedzy. :)))

Izabela Rybka

Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Złoczewie

Katarzyna Pedrycz
Jako nauczyciel i zarazem mama jestem zadowolona z Państwa platformy Zdobywcy Wiedzy. Uczniowie z ochotą i ciekawością wykonują polecenia, ucząc się poprzez zabawę. To fajna forma zajęć dla dzieciaków w XXI wieku. Gratuluję pomysłodawcom i życzę wielu sukcesów.

Katarzyna Pedrycz

Szkoła Podstawowa w Rąbinie

Wiesława Pluta
Platforma "Zdobywcy wiedzy" - polecam wszystkim nauczycielom, dzieciom i rodzicom. Od kiedy korzystamy z platformy zajęcia stały się atrakcyjniejsze. Zawarte materiały i treści są bardzo ciekawe, ułatwiają pracę. Dzieci uwielbiają, gdy idziemy do pracowni komputerowej. Prowadzone zajęcia z wykorzystaniem platformy powodują, że dzieci chcą poszerzać swoją wiedzę . Obrazy pobudzają wyobraźnię odbiorcy, otwierają "drzwi" do nieograniczonych możliwości. Korzystanie z Waszych materiałów to inwestycja w przyszłość naszych dzieci. Dziękuję w imieniu moich wychowanków i własnym.

Wiesława Pluta

Zespół Szkół Samorządowych w Lubrzy Szkoła Filialna w Boryszynie

Edukacja Wczesnoszkolna

Edukacja Wczesnoszkolna

Platforma imponuje nie tylko rozmiarem, ale i różnorodnością całego przedsięwzięcia. W równym stopniu rodzice, jak i nauczyciele, mają możliwość osobistego planowania zajęć i prac domowych w oparciu o dostępny zestaw zadań, co umożliwia indywidualne podejście do dziecka i dopasowanie treści do jego potrzeb edukacyjnych(...).

Wrolimamy.pl

Wrolimamy.pl

Po zapoznaniu się z wersją demonstracyjną zdecydowałam się na zakup. Spędziłam już wiele godzin z moją pociechą nad platformą i muszę Wam powiedzieć, że nauka stała się prawdziwą przyjemnością. Wspólnie mogliśmy układać puzzle z częściami mowy, znajdować na mapie państwa i dopasowywać do nich flagi (nigdy nie myślałam, że tak szybko uda mi się nauczyć mojego szkraba najbliższych sąsiadów Polski!), wykonywać proste rachunki i wiele, wiele innych(...).

Izabela Breguła

Nauczyciel roku Izabela Breguła

Ogromną zaletą portalu Zdobywcywiedzy.pl jest fakt, że wszystkie zadania zostały zaprojektowane przez polskich autorów – tym samym doskonale wypełniają niszę rzeczywistych potrzeb wynikających ze specyfiki polskiego systemu edukacji wczesnoszkolnej. Ulokowanie ćwiczeń interaktywnych w jednym miejscu przestrzeni wirtualnej to dodatkowy atut platformy Zdobywcywiedzy.pl jako nowoczesnego narzędzia wspomagającego bieżącą pracę nauczyciela i ucznia(...).

Czasdzieci.pl

Czasdzieci.pl

Jak to się sprawdza w praktyce? Naprawdę dobrze - zadania są nie tylko zróżnicowane pod względem treści i ćwiczeń, ale też kolorowe, miłe dla oka i przyciągające uwagę. Na pierwszy rzut oka ciężko je odróżnić od gry komputerowej. Przez to wszystko dzieci nie traktują rozwiązywania quizów jako przykrego obowiązku, ale jak przyjemną zabawę, dzięki którym mogą rozwijać wyobraźnię i poszerzać horyzonty wiedzy. Mało tego, jako rodzice mamy cały czas możliwość i monitorowania postępów naszej pociechy(...).

Dobra polska szkoła

Dobra polska szkoła

Z pozoru wydaje się, że to jeden z kolejnych materiałów, których jest pełno w Internecie. To jednak tylko pozory: pod wieloma względami platforma jest wyjątkowa i wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań tego typu. To, co ją odznacza, to pełny profesjonalizm w wykonaniu, treść zgodna z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz atrakcyjna szata graficzna. Jednak największą zaletą tej platformy edukacyjnej jest zastosowany mechanizm grywalizacji(...).

Wczesnoszkolni.pl

Wczesnoszkolni.pl

W dzisiejszych czasach zaplecze multimedialne zyskuje coraz bardziej na wadze i przydatności w trakcie procesu nauczania, a zwłaszcza – w edukacji najmłodszych. Uczniowie traktują współczesną technologię jako swoje naturalne środowisko i poruszają się po nim z niebywałą łatwością. Nic zatem dziwnego, że w równym stopniu rodzice, jak dydaktycy, dążą do uczynienia zajęć i materiału edukacyjnego coraz bardziej atrakcyjnym. Zasadniczo, to nie mamy wyjścia – aby zaciekawić uczniów musimy być na bieżąco, a nawet o krok do przodu(...).

Karolina Kępska

Teacher's Trainer Karolina Kępska

Platforma podoba mi się bardzo, bo elementy wiedzy z podstawowych przedmiotów, czyli polski, angielski, matematyka i przyroda przeplatają się z elementami gry. Zadań do wyboru jest bardzo dużo, różnią się poziomami trudności, ale nie trzeba robić ich w żadnej szczególnej kolejności(...).

Agnieszka Lipka

Agnieszka Lipka V-ce Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim

Według mnie Zdobywcy Wiedzy to wartościowy materiał i dobra propozycja do nauki. Rodzice są wdzięczni za wprowadzenie platformy na zajęcia, ułatwia im to kontrolę postępów w nauce swoich dzieci(...).

Katarzyna Antosiewicz

Katarzyna Antosiewicz

Jak to działa w praktyce? Muszę od razu przyznać, że szata graficzna jest po prostu bajeczna: obrazki pełne kolorów i humoru sprawią, że dzieci mogą w ogóle zapomnieć, że obcują, bądź co bądź, z produktem o charakterze dydaktycznym. Na uwagę zasługuje też duża różnorodność zadań: wykreślanki, malowanki, krzyżówki, zadania na spostrzegawczość, refleks i wiele, wiele innych. Dzięki temu nauka się nie nudzi, dziecko przyswaja wiedzę w sposób naturalny(...).

Czekamy na wasze opinie pod adresem

pomoc@zdobywcywiedzy.pl
©2016- Zdobywcy Wiedzy