Logo

zdobywcywiedzy.pl to interaktywna, internetowa platforma edukacyjna, przeznaczona dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Oferujemy ponad 10 000 interakcji w zakresie quizów i gier edukacyjnych z obszarów edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego.

Platforma posiada wiele funkcji wspomagających naukę i budujących odpowiedni poziom motywacji dzieci. Mowa przede wszystkim o grywalizacji, w ramach której uczniowie zbierają trofea za poprawne wykonywanie zadań na platformie i budują swoją pozycję w rankingach. Platforma oferuje również konkursy z nagrodami, szczegółowe statystyki i raporty aktywności uczniów oraz moduł zadawania prac domowych.

Nazywam się Maciej Kosior, jestem managerem sprzedaży. Wraz z moim zespołem dbamy o to, aby nasza platforma edukacyjna była najlepszym interaktywnym rozwiązaniem dla rodziców i nauczycieli dzieci wieku wczesnoszkolnym.

Maciej Kosior

Chciałbym przedstawić Państwu nasz program partnerski, w ramach którego oferujemy dodatkowy przychód dla Państwa firmy. Program partnerski to finansowe profity płynące z polecenia naszej platformy klientom Państwa firmy. Dzięki temu Państwa biznes może osiągnąć dodatkowe przychody praktycznie bez żadnego nakładu pracy. Zapewniamy dostęp do materiałów reklamowych (ulotek z kodem rabatowym, plakatów, banerów reklamowych na strony www). Każdy z naszych partnerów oznaczony jest specjalnym kodem, który informuje, jaka sprzedaż została wygenerowana na jego koncie. Model wynagradzania, który chcę Państwu zaproponować, to prowizja od każdego poleconego, który zakupił dostęp do Zdobywców Wiedzy z wykorzystaniem kodu Partnera (jest to jednocześnie rabat dla Klienta).

Zachęcam do zapoznania się ze wzorem umowy, którą podpisujemy z naszymi Partnerami (umowa partnerska). Wystarczy uzupełnić załączony druk w dwóch egzemplarzach i odesłać na adres Euro Forum ul. Graniczna 4/7,8 20-010 Lublin.

Jeśli chcecie Państwo bliżej poznać nasz program partnerski zachęcam do kontaktu pod adresem maciek@zdobywcywiedzy.pl. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.

Zapraszam do współpracy,

Maciej Kosior

©2016- Zdobywcy Wiedzy