Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

;
Colours - basic level Wybierz kategorię, ćwiczenie i graj

Kolory poziom podstawowy

Dzięki naszym ćwiczeniom online Twoje dziecko nauczy się wielu przydatnych słówek i zwrotów z kategorii "kolory". Zadania online z zakresu klas 0-3 szkoły podstawowej.
Puzzle uczą kolorów

Puzzle uczą kolorów

Kolory po angielsku

Kolory po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie barw w języku angielskim. Kolory: red, blue, green, orange, yellow, black, white + pink. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie barw w języku angielskim. W pierwszej części quizu zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli z kolorami i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo kolorów. W drugiej części quizu uczeń ma za zadanie wskazywać kolory wymieniane w nagraniach.

0
...
?
Ćwicz pamięć z kolorami!

Kolory w angielskim

Gry o kolorach po angielsku

Kolory w angielskim. Nauka nazw kolorów (red, blue, green, orange, yellow, black, white, pink) z grą memory. Uczeń odkrywa karty i łączy w pary te karty, które prezentują ten sam kolor. W przypadku dobrego połączenia uczeń słyszy poprawną wymowę danego koloru.

0
...
?
Zrób kolorowe zdjęcia!

Zrób kolorowe zdjęcia!

Angielski kolory

Angielski kolory. Ded, blue, green, orange, yellow, black, white. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie.

0
...
?
Kolorowe kleksy

Kolorowe kleksy

Gry z nazwami kolorów w angielskim

Gry z nazwami kolorów w angielskim. Red, blue, green, orange, yellow, black, white. Uczeń ćwiczy słownictwo związane z kolorami poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej.

0
...
?
Żółta łódź podwodna

Żółta łódź podwodna

Kolory dla dzieci po angielsku

Kolory dla dzieci po angielsku. Red, blue, green, orange, yellow, black, white. Zadaniem ucznia jest ułożenie z rozsypanki literowej nazwy wskazanego koloru w języku angielskim.

0
...
?
Bądź malarzem barw!

Bądź malarzem barw!

Kolory w języku angielskim

Kolory w języku angielskim. Red, blue, green, orange, yellow, black, white.Zadaniem ucznia jest kliknięcie grafiki, posłuchanie nagrania i wpisanie odpowiedniej nazwy w puste okienko.

0
...
?
Kolorowe zabawki Jasia

Kolorowe zabawki Jasia

Wszystkie kolory po angielsku

Wszystkie kolory po angielsku. Red, blue, green, orange, yellow, black, white. Zadaniem ucznia jest kliknięcie w zabawkę w ulubionym kolorze Jasia.

0
...
?
Kolorowe klocki

Kolorowe klocki

Utrwalenie nazw kolorów

Utrwalenie nazw kolorów. Quiz polega na układaniu z klocków nazw kolorów w języku angielskim przy ograniczonym czasie.

0
...
?
Jaki to kolor?

Jaki to kolor?

Kolory po angielsku gra

Kolory po angielsku gra. Uczeń ćwiczy udzielanie odpowiedzi na pytanie o kolor (What colour is it?). Red, blue, green, orange, yellow, black, white.

0
...
?
Czerwony? Mój ulubiony!

Czerwony? Mój ulubiony!

Kolory angielski

Kolory angielski. Uczeń ćwiczy udzielanie odpowiedzi na pytanie o ulubiony kolor (What is your favourite colour?) w oparciu o kolory: red, blue, green, orange, yellow, black, white.

0
...
?
Twoja piłka jest różowa

Twoja piłka jest różowa

Pisownia kolorów po angielsku

Pisownia kolorów po angielsku. Uczeń ćwiczy udzielanie odpowiedzi na pytanie o kolor swoich zabawek (What colour is your ball?) na podstawie barw: red, blue, green, orange, yellow, black, white.

0
...
?

Brawo! Masz nową odznakę!

Brawo! Zdobyłeś odznakę!

lub