Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Colours - basic level

Kolory po angielsku dla dzieci - poziom podstawowy

Gry edukacyjne online z zakresu: kolory po angielsku – poziom podstawowy to wspaniały sposób na rozpoczęcie przygody z nauką języka angielskiego. Rozwiązując ciekawe zadania z kolorową oprawą, uczeń nie tylko miło spędzi czas, lecz także będzie się efektywnie uczyć. Nauka kolorów po angielsku czasem bywa problemem dla kilkulatków. Z nami jednak dzieci poznają i utrwalą ten materiał bez stresu. Szybko się przekonają, że nauka kolorów po angielsku ze Zdobywcami Wiedzy to prawdziwa przyjemność. Dzięki naszym ćwiczeniom online Twoje dziecko nauczy się takich przydatnych słówek, jak: red, blue, green, orange, yellow, black, white. Zadania online z zakresu klas 0-3 szkoły podstawowej. Baw się nauką!

Puzzle uczą kolorów

Puzzle uczą kolorów

Kolory po angielsku

Kolory po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie barw w języku angielskim. Kolory: red, blue, green, orange, yellow, black, white + pink. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie barw w języku angielskim. W pierwszej części quizu zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli z kolorami i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo kolorów. W drugiej części quizu uczeń ma za zadanie wskazywać kolory wymieniane w nagraniach.

Ćwicz pamięć z kolorami!

Kolory w angielskim

Gry o kolorach po angielsku

Kolory w angielskim. Nauka nazw kolorów (red, blue, green, orange, yellow, black, white, pink) z grą memory. Uczeń odkrywa karty i łączy w pary te karty, które prezentują ten sam kolor. W przypadku dobrego połączenia uczeń słyszy poprawną wymowę danego koloru.

Zrób kolorowe zdjęcia!

Zrób kolorowe zdjęcia!

Angielski kolory

Angielski kolory. Ded, blue, green, orange, yellow, black, white. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie.
Kolorowe kleksy

Kolorowe kleksy

Gry z nazwami kolorów w angielskim

Gry z nazwami kolorów w angielskim. Red, blue, green, orange, yellow, black, white. Uczeń ćwiczy słownictwo związane z kolorami poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej.
Żółta łódź podwodna

Żółta łódź podwodna

Kolory dla dzieci po angielsku

Kolory dla dzieci po angielsku. Red, blue, green, orange, yellow, black, white. Zadaniem ucznia jest ułożenie z rozsypanki literowej nazwy wskazanego koloru w języku angielskim.
Bądź malarzem barw!

Bądź malarzem barw!

Kolory w języku angielskim

Kolory w języku angielskim. Red, blue, green, orange, yellow, black, white.Zadaniem ucznia jest kliknięcie grafiki, posłuchanie nagrania i wpisanie odpowiedniej nazwy w puste okienko.
Wszystkie kolory po angielsku - Kolorowe zabawki Jasia - Colours - basic level

Kolorowe zabawki Jasia

Wszystkie kolory po angielsku

Wszystkie kolory po angielsku. Red, blue, green, orange, yellow, black, white. Zadaniem ucznia jest kliknięcie w zabawkę w ulubionym kolorze Jasia.

Utrwalenie nazw kolorów - Kolorowe klocki - Colours - basic level

Kolorowe klocki

Utrwalenie nazw kolorów

Utrwalenie nazw kolorów. Quiz polega na układaniu z klocków nazw kolorów w języku angielskim przy ograniczonym czasie.

Jaki to kolor?

Jaki to kolor?

Kolory po angielsku gra

Kolory po angielsku gra. Uczeń ćwiczy udzielanie odpowiedzi na pytanie o kolor (What colour is it?). Red, blue, green, orange, yellow, black, white.
Czerwony? Mój ulubiony!

Czerwony? Mój ulubiony!

Kolory angielski

Kolory angielski. Uczeń ćwiczy udzielanie odpowiedzi na pytanie o ulubiony kolor (What is your favourite colour?) w oparciu o kolory: red, blue, green, orange, yellow, black, white.
Twoja piłka jest różowa

Twoja piłka jest różowa

Pisownia kolorów po angielsku

Pisownia kolorów po angielsku. Uczeń ćwiczy udzielanie odpowiedzi na pytanie o kolor swoich zabawek (What colour is your ball?) na podstawie barw: red, blue, green, orange, yellow, black, white.