Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Temperatura

Zadania z termometrem klasa 2 - Zestaw ćwiczeń edukacyjnych online

Nauka obsługi termometru: odczytywanie temperatury, obliczenia matematyczne z wykorzystaniem termometru. Nasze zadania z termometrem: klasa 2 to wspaniały sposób na naukę matematyki. Dziecko nie tylko przećwiczy odczytywanie temperatury na poziomie klasy 2, lecz także przypomni sobie dodawanie i odejmowanie. Gry edukacyjne online są też wspaniałym pretekstem do miłego spędzenia czasu przy okazji wykonywania działań. Polecamy także zadania z innych działów, takich jak np. nauka zegara online.

Termometr odczytywanie - Chłodniej niż dzień - Zdo

Chłodniej niż w dzień

Termometr odczytywanie

Termometr odczytywanie. Zadaniem ucznia jest odczytanie wskazań termometru i odpowiedź na pytanie, jaka była temperatura w nocy.
Odczytywanie termometru - Cieplej niż w nocy - Zdo

Cieplej niż w nocy

Odczytywanie termometru

Odczytywanie termometru. Zadaniem ucznia jest odczytanie wskazań termometru i odpowiedź na pytanie, jaka była temperatura w dzień.
Nauka odczytywania termometru - Upał w zimie - Zdo

Upał w zimie

Nauka odczytywania termometru

Nauka odczytywania termometru. Uczeń znajduje różnice pomiędzy dwoma obrazkami i odpowiada na pytania związane z temperaturą.