Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Mix

Zasady ortograficzne dla 3 klasy

Odkryj zestaw ćwiczeń edukacyjnych online, dzięki którym Twoja pociecha pozna zasady polskiej ortografii i nauczy się jej zasad. Wyśmienita zabawa z nauką gwarantowana! Czy język polski musi być trudny? Niekoniecznie. Ćwiczenia ortograficzne dla klasy 3, które przygotowaliśmy pomogą dziecku szybko utrwalić materiał. Te gry ortograficzne sprawią, że uczeń nie tylko zrozumie, ale także polubi zadania z pisania. Choć ortografia w klasie 3 może sprawiać dzieciom kłopoty, nasze gry edukacyjne online skutecznie zmotywują je do nauki. Zadania z kategorii "ortografia klasa 3" spodobają się wszystkim uczniom.

Zmiękczanie głosek - Co widzisz na obrazku? - Mix

Co widzisz na obrazku?

Zmiękczanie głosek

Zmiękczanie głosek. Gra typu "Odgadnij słowo". Zadaniem ucznia jest odgadnięcie, którymi literami należy zapisać nazwy obiektów przedstawionych na obrazkach. Czas na odpowiedź jest ograniczony.

Ćwiczenia ortograficzne dla 3 klasy SP.

Co widzisz na obrazku?

Ćwiczenia ortograficzne dla 3 klasy

Ćwiczenia ortograficzne dla trzecioklasistów. Gra typu "Odgadnij słowo". Zadaniem ucznia jest odgadnięcie, którymi literami należy zapisać nazwy obiektów przedstawionych na obrazkach. Czas na odpowiedź jest ograniczony.