Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Dla kogo te życzenia?

Świętujemy razem z członkami rodziny - każdy ma swoje święto

Święta członków rodziny to karty pracy, w których zadbano o klarowną szatę graficzną i jasno sformułowane polecenia, tak żeby dzieci z przyjemnościa rozwiązywały znajdujące się na nich zadania. Karty pracy na temat Dnia Matki i Ojca przypominają o potrzebie dbania o członków rodziny oraz są wspaniałym punktem wyjścia do dyskusji o rodzinie i jej roli.

Materiały przydatne zarówno rodzicom jak też nauczycielom!

Dzień Matki - karta pracy - ćwiczenia

Przygotuj się z kartą pracy na Dzień Matki!

26 maja - DZIEŃ MATKI

Wypełnij kartę pracy, a już nigdy nie zapomnisz daty święta Twojej Mamy!

Wszystkie dzieci powinny pamiętać o święcie najważniejszej dla nich osoby - święcie mamy. Przygotowany materiał edukacyjny "Dzień Matki karta pracy" prezentuje zadania: Napisz życzenia dla twojej mamy, Napisz, jak wyobrażasz sobie spędzenie tego święta z twoją mamą, Znajdź drogę w labiryncie na spacerze z twoją mamą, Policz i pokoloruj ciasteczka na przyjęciu z okazji Dnia Matki. Zapraszamy wszystkich nauczycieli i rodziców do korzystania z tej karty pracy.

Kliknij "więcej" i zobacz również inne kolorowanki!

Karta pracy - Dzień Ojca - zadania

Przygotuj się z kartą pracy na Dzień Ojca!

23 czerwca - DZIEŃ OJCA

Pobierz kartę pracy, żeby pamiętać o święcie Twojego Taty!

Wszystkie dzieci pamiętają o Dniu Matki, ale powinny także zapamiętać datę innego ważnego święta - Dnia Ojca. Proponowana "Karta pracy Dzień Ojca" to materiał dydaktyczny z ćwiczeniami: Napisz życzenia dla twojego taty, Napisz, jak chcesz spędzić to święta z twoim tatą, Pokoloruj latawiec, który puszczasz z tatą i policz, ile jest na nim gwiazdek, Znajdź drogę w labiryncie podczas wędrówki po górach z twoim tatą. Zapraszamy wszystkie dzieci do wypełnienia tej karty pracy.

Kliknij "więcej" i zobacz również inne kolorowanki!