Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

A, L, O, M, T, I

Nauka literek

Ćwiczenia edukacyjne online dla dzieci.
Dziecko może ćwiczyć rozpoznawanie liter, układanie wyrazów z liter i wiele więcej.
Poznawanie liter - Literkowa rozsypanka - Zdobywcy

Literkowa rozsypanka

Poznawanie liter

Poznawanie liter. Gry edukacyjne dla dzieci. Zadaniem ucznia jest dopasowanie odpowiedniej małej litery z rozsypanki do przedstawionej wielkiej litery.

Ćwiczenia z literkami - Literki na czas - Zdobywcy

Literki na czas

Ćwiczenia z literkami

Ćwiczenia z literkami. Gry edukacyjne dla dzieci - zadaniem ucznia jest wskazanie wszystkich małych liter z rozsypanki odpowiadających przedstawionej wielkiej literze, zanim skończy się czas.

Zadania z literkami - Memory - ZdobywcyWiedzy.pl

Memory

Zadania z literkami

Zadania z literkami. Gry edukacyjne dla dzieci w oparciu Memory polegająca na zapamiętaniu, w którym miejscu na planszy znajdują się litery, a następnie odkrywaniu ich parami.

Wymowa i pisownia liter - Album literkowy - Zdobyw

Album literkowy

Wymowa i pisownia liter

Wymowa i pisownia liter. Zadaniem ucznia jest kliknięcie czarno-białych grafik. Po każdym kliknięciu grafiki zmieniają się w kolorowe z prezentacją pisowni oraz wymową wyrazu

Szukanie liter - Zagubione literki - ZdobywcyWiedz

Zagubione literki

Szukanie liter

Szukanie liter. Gry edukacyjne dla dzieci. Zadaniem ucznia jest znalezienie i wskazanie ukrytych w tle liter, które występują w podanym wyrazie.

Układanie wyrazów - Literkowe klocki - ZdobywcyWie

Literkowe klocki

Układanie wyrazów

Układanie wyrazów. Gry edukacyjne dla dzieci. Zadaniem ucznia jest przeciągnięcie w odpowiednie miejsce wyrazu klocków tylko z tymi literami, które wystepują w nazwie przedmiotu przedstawionego na ilustracji.

Sylaby dla dzieci - Sylabowe magnesy - ZdobywcyWie

Sylabowe magnesy

Sylaby dla dzieci

Sylaby dla dzieci. Gry edukacyjne dla dzieci. Zadaniem ucznia jest wybranie magnesów z sylabami i ułożenie z nich wyrazów pasujących do prezentowanych ilustracji.

Rodzaje głosek - Jaka to głoska? - ZdobywcyWiedzy.

Jaka to głoska?

Rodzaje głosek

Rodzaje głosek. Gry edukacyjne dla dzieci. Zadaniem ucznia jest przyporządkowanie liter z prezentowanych wyrazów do odpowiedniego zbioru "samogłoski" lub "spółgłoski".

Brawo! Masz nową odznakę!

Brawo! Zdobyłeś odznakę!

lub