Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Sport - basic level

Sport poziom podstawowy

Dziecko będzie ćwiczyć znajomość słówek, zwrotów i wyrażeń z kategorii "sport". Zadania online zostały przygotowane z myślą o dzieciach z klas 0-3 szkoły podstawowej.
Lubię sport

Lubię sport

Nazwy sportów po angielsku

Nazwy sportów po angielsku. Poznanie nazw sportów oraz zajęć wykonywanych w czasie wolnym. Zadaniem ucznia jest odkrywanie karteczek z notesu w celu wysłuchania wymowy i poznania pisowni ćwiczonych wyrażeń.Słownictwo wykorzystane w quizie: run, swim, play football, ride a bike, skateboard, roller skate, jump, play computer games, dance.
Sportowe memory

Sportowe memory

Sportowe memory po angielsku

Sportowe memory po angielsku. Gra typu Memory. Uczeń utrwala nazwy aktywności sportowych w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i łączenie w pary tych, które przedstawiają ten sam obrazek. W przypadku odnalezienia pary uczeń usłyszy poprawną wymowę wyrazu. Każda runda gry ma określony czas!
Sportowe fotografie

Sportowe fotografie

Angielskie słówka dotyczące sportu

Angielskie słówka dotyczące sportu. Utrwalenie nazw sportów oraz zajęć wykonywanych w czasie wolnym. Uczeń ćwiczy słownictwo z tego kręgu. Zadaniem ucznia jest klikanie w migawkę aparatu fotograficznego i umieszczenie zdjęć na odpowiednich miejscach w albumie. Słownictwo w quizie: run, swim, play football, ride a bike, skateboard, roller skate, jump, play computer games, dance.
Odkrywam litery

Odkrywam litery

Sporty po angielsku

Sporty po angielsku. Uczeń na podstawie eliminacji liter odgaduje nazwy sportów i zajęć w czasie wolnym w języku angielskim. Na odgadnięcie wszystkich wyrażeń uczeń ma ograniczoną ilość prób! Słówka w grze: run, swim, play football, ride a bike, skateboard, roller skate, jump, play computer games, dance.
Może zagramy w piłkę?

Może zagramy w piłkę?

Wyrażanie propozycji po angielsku

Wyrażanie propozycji po angielsku. Ćwiczenie konstrukcji "Why don't we...? Słownictwo wykorzystane w quizie: dance, listen to music, play basketball, play football, play tennis, ride a bike, watch TV.
Zatańczmy!

Zatańczmy!

Ćwiczenie wyrażenia "Let's..."

Ćwiczenie wyrażenia "Let's..." Słownictwo wykorzystane w quizie: dance, listen to music, play basketball, play computer games, play football, read books, ride a bike, watch DVD's.
Potrafię!

Potrafię!

Jak jest po angielsku potrafię?

Jak jest po angielsku potrafię? Ćwiczenie konstrukcji "I can..../ I can't....." oraz utrwalanie słownictwa: climb mountains, dance, jump, play basketball, play computer games, play football, play tennis, play volleyball, ride a bike, roller skate, run, sail, skateboard, swim. Zadaniem ucznia jest sformułowanie ustnie zdań pokazanych na ekranie za pomocą grafik. Po udzieleniu odpowiedzi, uczeń ma możliwość odsłuchać poprawną odpowiedź i ją jeszcze raz powtórzyć.
Nasze umiejętności

Nasze umiejętności

Co znaczy "can you" po angielsku?

Co znaczy "can you" po angielsku? Ćwiczenie zadawania pytania "Can you...?" oraz utrwalenie słownictwa: dance, play basketball, play football, play tennis, roller skate, skateboard, swim. Zadaniem ucznia jest sformułowanie ustnie pytań pokazanych na ekranie za pomocą grafik. Po udzieleniu odpowiedzi, uczeń ma możliwość odsłuchać poprawną odpowiedź i ją jeszcze raz powtórzyć.
Co lubisz robić?

Co lubisz robić?

Jak mówić po angielsku. Quiz dla dzieci

Jak mówić po angielsku. Quiz dla dzieci. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim. Ćwiczenie odpowiadania na pytanie "What do you like doing?" Słownictwo wykorzystane w quizie: climbing mountains, dancing, listening to music, playing computer games, playing football, playing tennis, riding a bike, sailing, swimming, watching TV.