Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Transport - basic level

Transport poziom podstawowy

Dziecko będzie uczyło się angielskich słówek i zwrotów tego kręgu tematycznego. Materiał edukacyjny przeznaczony jest dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej.
Rowerowe puzzle

Rowerowe puzzle

Transport słówka angielskie

Transport słówka angielskie. Środki transportu. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie środków transportu w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo środków transportu. Słownictwo w quizie: car, bus, taxi, bicycle, on foot, train.
Odszukaj pary!

Odszukaj pary!

Ćwiczenie słówek angielskich

Ćwiczenie słówek angielskich. Gra typu memory. Uczeń grając utrwala nazwy środków transportu w języku angielskim. Gra polega na odkrywaniu kart i odnajdywaniu wśród nich par przedstawiających ten sam obrazek. Przy dobrym połączeniu uczeń usłyszy nagranie dźwiękowe z poprawną wymową danego środka transportu. W grze można zrobić tylko 10 błędów. W grze użyto: car, bus, taxi, bicycle, on foot, train.
A może rowerem?

A może rowerem?

Quiz czynności po angielsku

Quiz czynności po angielsku. Utrwalenie nazw środków transportu. Uczeń ćwiczy słownictwo z tego kręgu. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: car, bus, taxi, bicycle, on foot, train.
Samochód z klocków

Samochód z klocków

Rozumienie ze słuchu quizy dla dzieci

Rozumienie ze słuchu quizy dla dzieci. Utrwalenie nazw środków transportu. Uczeń ćwiczy słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz pisownię w języku angielskim przez układanie z klocków słów przedstawionych na obrazkach i w nagraniach. Słownictwo w quizie: car, bus, taxi, bicycle, on foot, train.
Czym do szkoły i na wakacje?

Czym do szkoły i na wakacje?

Jak pytać o plany po angielsku?

Jak pytać o plany po angielsku? Ćwiczenie odpowiadania na pytanie: "How do you go on holiday? oraz "How do you go on holiday?". Słownictwo wykorzystane w quizie: coach, plane, train, bike, bus, car, taxi, underground, on foot.
Transportowe klocki

Transportowe klocki

Układanie wyrazów angielski

Układanie wyrazów angielski. Uczeń ćwiczy pisownię nazw środków transportu w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest ułożenie nazw z klocków. Na ułożenie wszystkich wyrazów uczeń ma określoną ilość czasu. Słówka w grze: car, bus, taxi, bicycle, on foot, train, coach, ferry, plane, helicopter, motorcycle, underground.