Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Transport - basic level

Transport poziom podstawowy

Dziecko będzie uczyło się angielskich słówek i zwrotów tego kręgu tematycznego. Materiał edukacyjny przeznaczony jest dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej.

Angielski - Słownictwo do tematu TRANSPORT

Rowerowe puzzle

Transport słówka angielskie

Poznaj słówka angielskie do tematu Transport! Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy nazw środków transportu. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo środków transportu. Poznajemy i ćwiczymy: car, bus, taxi, bicycle, on foot, train.

Gra edukacyjna po angielsku - Słownictwo POJAZDY

Zagraj w Memory i znajdź pary!

Ćwiczenie angielskich nazw pojazdów

Czy znasz nazwy pojazdy po angielsku: car, bus, taxi, bicycle, on foot, train? Gra Memory, która polega na odkrywaniu kart i odnajdywaniu wśród nich par przedstawiających ten sam obrazek. Przy dobrym połączeniu uczeń usłyszy nagranie dźwiękowe z poprawną wymową nazwy danego środka transportu. W grze można zrobić tylko 10 błędów.

A może rowerem?

A może rowerem?

Quiz czynności po angielsku

Quiz czynności po angielsku. Utrwalenie nazw środków transportu. Uczeń ćwiczy słownictwo z tego kręgu. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: car, bus, taxi, bicycle, on foot, train.
Samochód z klocków

Samochód z klocków

Rozumienie ze słuchu quizy dla dzieci

Rozumienie ze słuchu quizy dla dzieci. Utrwalenie nazw środków transportu. Uczeń ćwiczy słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz pisownię w języku angielskim przez układanie z klocków słów przedstawionych na obrazkach i w nagraniach. Słownictwo w quizie: car, bus, taxi, bicycle, on foot, train.
Czym do szkoły i na wakacje?

Czym do szkoły i na wakacje?

Jak pytać o plany po angielsku?

Jak pytać o plany po angielsku? Ćwiczenie odpowiadania na pytanie: "How do you go on holiday? oraz "How do you go on holiday?". Słownictwo wykorzystane w quizie: coach, plane, train, bike, bus, car, taxi, underground, on foot.
Transportowe klocki

Transportowe klocki

Układanie wyrazów angielski

Układanie wyrazów angielski. Uczeń ćwiczy pisownię nazw środków transportu w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest ułożenie nazw z klocków. Na ułożenie wszystkich wyrazów uczeń ma określoną ilość czasu. Słówka w grze: car, bus, taxi, bicycle, on foot, train, coach, ferry, plane, helicopter, motorcycle, underground.