Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Cały ALFABET

Alfabet dla dzieci - ćwiczenia na wszystkie litery

Quizy edukacyjne online dla dzieci na rozpoznawanie liter, tworzenie wyrazów, dzielenie na sylaby oraz rozpoznawanie głosek.

Wielkie i małe litery - Wielka, czy mała litera? -

Wielka, czy mała litera?

Wielkie i małe litery

Wielkie i małe litery. Ortografia dla dzieci. Zadaniem ucznia jest uzupełnienie luk w wyrazach odpowiednio wielką lub małą literą.
Kolejność alfabetu - Podwodny alfabet - ZdobywcyWi

Podwodny alfabet

Kolejność alfabetu

Kolejność alfabetu. Alfabet dla dzieci. Zadaniem ucznia jest przeciągnięcie zaprezentowanych w quizie liter alfabetu do okien łodzi podwodnej od lewej do prawej strony, zgodnie z ich kolejnością w alfabecie.
Dzieci uczą się alfabetu

Literki pod wodą

Dzieci uczą się liter

Jak nauczyć dzieci liter alfabetu? Warto wykorzystać chęć do zabawy i rywalizacji. Zapraszamy do wypróbowania gry edukacyjnej, w której zadaniem ucznia jest przeciągnięcie zaprezentowanych w quizie liter alfabetu do okien łodzi podwodnej od lewej do prawej strony, zgodnie z ich kolejnością w alfabecie.

Zapamiętywanie liter - Władca zwierząt - ZdobywcyW

Władca zwierząt

Zapamiętywanie liter

Zapamiętywanie liter. Alfabet dla dzieci. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.
Nauka alfabetu online - Królewstwo zimy - Zdobywcy

Królestwo zimy

Nauka alfabetu online

Nauka alfabetu online. Alfabet dla dzieci. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.
Nauka liter online - Władca zabawek - ZdobywcyWied

Władca zabawek

Nauka liter online

Nauka liter online. Alfabet dla dzieci. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.
Ćwiczenia z alfabetem - Król jest głodny! - Zdobyw

Król jest głodny!

Ćwiczenia z alfabetem

Ćwiczenia z alfabetem. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Alfabet dla dzieci. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.
Polski alfabet dla dzieci - Jem zdrowo - Zdobywcy

Jem zdrowo

Polski alfabet dla dzieci

Polski alfabet dla dzieci. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.
Nauka polskiego alfabetu - Królestwo pór roku - Zd

Królestwo pór roku

Nauka polskiego alfabetu

Nauka polskiego alfabetu. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.
Wszystkie litery alfabetu - Literowy mistrz - Zdob

Literowy Mistrz

Wszystkie litery alfabetu

Wszystkie litery alfabetu. Alfabet dla dzieci. Zadaniem ucznia jest odgadnięcie, którymi literami należy zapisać nazwy obiektów przedstawionych na obrazkach. Czas na odpowiedź jest ograniczony.