Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Cały ALFABET

Alfabet dla dzieci. Wszystkie litery

Quizy edukacyjne online dla dzieci. Ćwiczenia na rozpoznawanie liter,
tworzenie wyrazów, dzielenie na sylaby, rozpoznawanie głosek.
Wielkie i małe litery - Wielka, czy mała litera? -

Wielka, czy mała litera?

Wielkie i małe litery

Wielkie i małe litery. Ortografia dla dzieci. Zadaniem ucznia jest uzupełnienie luk w wyrazach odpowiednio wielką lub małą literą.

Kolejność alfabetu - Podwodny alfabet - ZdobywcyWi

Podwodny alfabet

Kolejność alfabetu

Kolejność alfabetu. Alfabet dla dzieci. Zadaniem ucznia jest przeciągnięcie zaprezentowanych w quizie liter alfabetu do okien łodzi podwodnej od lewej do prawej strony, zgodnie z ich kolejnością w alfabecie.

Alfabet do nauki - Literki pod wodą - ZdobywcyWied

Literki pod wodą

Alfabet do nauki

Alfabet do nauki. Alfabet dla dzieci. Zadaniem ucznia jest przeciągnięcie zaprezentowanych w quizie liter alfabetu do okien łodzi podwodnej od lewej do prawej strony, zgodnie z ich kolejnością w alfabecie.

Zapamiętywanie liter - Władca zwierząt - ZdobywcyW

Władca zwierząt

Zapamiętywanie liter

Zapamiętywanie liter. Alfabet dla dzieci. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.

Nauka alfabetu online - Królewstwo zimy - Zdobywcy

Królestwo zimy

Nauka alfabetu online

Nauka alfabetu online. Alfabet dla dzieci. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.

Nauka liter online - Władca zabawek - ZdobywcyWied

Władca zabawek

Nauka liter online

Nauka liter online. Alfabet dla dzieci. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.

Ćwiczenia z alfabetem - Król jest głodny! - Zdobyw

Król jest głodny!

Ćwiczenia z alfabetem

Ćwiczenia z alfabetem. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Alfabet dla dzieci. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.

Polski alfabet dla dzieci - Jem zdrowo - Zdobywcy

Jem zdrowo

Polski alfabet dla dzieci

Polski alfabet dla dzieci. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.

Nauka polskiego alfabetu - Królestwo pór roku - Zd

Królestwo pór roku

Nauka polskiego alfabetu

Nauka polskiego alfabetu. Ćwiczenie i utrwalanie wiedzy. Zadaniem ucznia jest umieszczenie obrazów na ścianie wraz z podpisami pamiętając o zachowaniu kolejności alfabetycznej.

Wszystkie litery alfabetu - Literowy mistrz - Zdob

Literowy Mistrz

Wszystkie litery alfabetu

Wszystkie litery alfabetu. Alfabet dla dzieci. Zadaniem ucznia jest odgadnięcie, którymi literami należy zapisać nazwy obiektów przedstawionych na obrazkach. Czas na odpowiedź jest ograniczony.

Brawo! Masz nową odznakę!

Brawo! Zdobyłeś odznakę!

lub