Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Toys - basic level

Zabawki poziom podstawowy

Zapraszamy do skorzystania z zestawu ćwiczeń interaktywnych online. Zadania dla dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej.
Zabawkowe puzzle

Zabawkowe puzzle

Zabawki po angielsku

Zabawki po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie zabawek w języku angielskim. W pierwszej części quizu zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli z zabawkami, wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo zabawek. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike. W drugiej części quizu uczeń ma za zadanie wskazywać zabawki wymieniane w nagraniach.
Zabawki - Memory

Zabawki - Memory

Nazwy zabawek w angielskim

Nazwy zabawek w angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i tworzenie par. Po dobrym połączeniu uczeń usłyszy poprawną wymowę nazwy zabawki. W trakcie gry uczeń może popełnić tylko 10 błędów. Słówka w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.
Miś na fotografii

Miś na fotografii

Nazwy zabawek po angielsku dla dzieci

Nazwy zabawek po angielsku dla dzieci. Uczeń ćwiczy nazywanie zabawek w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.
Zabawkowa rozsypanka

Zabawkowa rozsypanka

Nauka angielskiego dzieci zabawki

Nauka angielskiego dzieci zabawki. Uczeń ćwiczy słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz pisownię w języku angielskim przez układanie z klocków słów przedstawionych na obrazkach i w nagraniach. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.
Wiem, jak to napisać!

Wiem, jak to napisać!

Zabawki po angielsku wymowa

Zabawki po angielsku wymowa. Zadaniem ucznia jest kliknięcie grafiki, posłuchanie nagrania i wpisanie odpowiedniej nazwy w puste okienko. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.
Zabawki z klocków

Zabawki z klocków

Zabawki po angielsku

Zabawki po angielsku. Ćwiczenie pisowni nazw zabawek w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest ułożenie nazw zabawek z klocków. Na wykonanie wszystkich zadań jest ograniczona ilość czasu! Słówka w grze: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike, rattle, tablet, mobile phone, MP3 player, plane, train, kite, boat, scooter, bricks
Agatka - moja lalka

Agatka - moja lalka

Zabawki angielski

Zabawki angielski. Ćwiczenie konstrukcji przeczącej I have got/I haven't got...? Zadaniem ucznia jest ułożenie poprawnego zdania z wykorzystaniem tej konstrukcji na podstawie podpowiedzi z obrazka. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.
Ala nie ma lali!

Ala nie ma lali!

Zabawki w języku angielskim

Zabawki w języku angielskim. Ćwiczenie konstrukcji przeczącej He/she's got... / He/she hasn't got... Zadaniem ucznia jest ułożenie poprawnego zdania z wykorzystaniem tej konstrukcji, na podstawie podpowiedzi z obrazka. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.
Zabawki do pudełka!

Zabawki do pudełka!

Pytania w języku angielskim

Pytania w języku angielskim. Ćwiczenie konstrukcji pytającej Have you got...? Zadaniem ucznia jest ułożenie poprawnego zdania z wykorzystaniem tej konstrukcji na podstawie podpowiedzi z obrazka. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.
Żółty samochodzik

Żółty samochodzik

Angielski pytania

Angielski pytania. Ćwiczenie konstrukcji pytającej Has he/she got...? Zadaniem ucznia jest ułożenie poprawnego zdania z wykorzystaniem tej konstrukcji na podstawie podpowiedzi z obrazka. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.