Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

;
Toys - basic level Wybierz kategorię, ćwiczenie i graj

Zabawki poziom podstawowy

Zapraszamy do skorzystania z zestawu ćwiczeń interaktywnych online. Zadania dla dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej.
Zabawkowe puzzle

Zabawkowe puzzle

Zabawki po angielsku

Zabawki po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie zabawek w języku angielskim. W pierwszej części quizu zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli z zabawkami, wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo zabawek. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike. W drugiej części quizu uczeń ma za zadanie wskazywać zabawki wymieniane w nagraniach.

0
...
?
Zabawki - Memory

Zabawki - Memory

Nazwy zabawek w angielskim

Nazwy zabawek w angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i tworzenie par. Po dobrym połączeniu uczeń usłyszy poprawną wymowę nazwy zabawki. W trakcie gry uczeń może popełnić tylko 10 błędów. Słówka w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.

0
...
?
Miś na fotografii

Miś na fotografii

Nazwy zabawek po angielsku dla dzieci

Nazwy zabawek po angielsku dla dzieci. Uczeń ćwiczy nazywanie zabawek w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.

0
...
?
Zabawkowa rozsypanka

Zabawkowa rozsypanka

Nauka angielskiego dzieci zabawki

Nauka angielskiego dzieci zabawki. Uczeń ćwiczy słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz pisownię w języku angielskim przez układanie z klocków słów przedstawionych na obrazkach i w nagraniach. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.

0
...
?
Wiem, jak to napisać!

Wiem, jak to napisać!

Zabawki po angielsku wymowa

Zabawki po angielsku wymowa. Zadaniem ucznia jest kliknięcie grafiki, posłuchanie nagrania i wpisanie odpowiedniej nazwy w puste okienko. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.

0
...
?
Zabawki z klocków

Zabawki z klocków

Zabawki po angielsku

Zabawki po angielsku. Ćwiczenie pisowni nazw zabawek w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest ułożenie nazw zabawek z klocków. Na wykonanie wszystkich zadań jest ograniczona ilość czasu! Słówka w grze: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike, rattle, tablet, mobile phone, MP3 player, plane, train, kite, boat, scooter, bricks

0
...
?
Agatka - moja lalka

Agatka - moja lalka

Zabawki angielski

Zabawki angielski. Ćwiczenie konstrukcji przeczącej I have got/I haven't got...? Zadaniem ucznia jest ułożenie poprawnego zdania z wykorzystaniem tej konstrukcji na podstawie podpowiedzi z obrazka. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.

0
...
?
Ala nie ma lali!

Ala nie ma lali!

Zabawki w języku angielskim

Zabawki w języku angielskim. Ćwiczenie konstrukcji przeczącej He/she's got... / He/she hasn't got... Zadaniem ucznia jest ułożenie poprawnego zdania z wykorzystaniem tej konstrukcji, na podstawie podpowiedzi z obrazka. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.

0
...
?
Zabawki do pudełka!

Zabawki do pudełka!

Pytania w języku angielskim

Pytania w języku angielskim. Ćwiczenie konstrukcji pytającej Have you got...? Zadaniem ucznia jest ułożenie poprawnego zdania z wykorzystaniem tej konstrukcji na podstawie podpowiedzi z obrazka. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.

0
...
?
Żółty samochodzik

Żółty samochodzik

Angielski pytania

Angielski pytania. Ćwiczenie konstrukcji pytającej Has he/she got...? Zadaniem ucznia jest ułożenie poprawnego zdania z wykorzystaniem tej konstrukcji na podstawie podpowiedzi z obrazka. Słownictwo w quizie: ball, doll, car, trampoline, board game, skateboard, roller skates, teddy bear, bike.

0
...
?

Brawo! Masz nową odznakę!

Brawo! Zdobyłeś odznakę!

lub