Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

;
Formy pisemne Wybierz kategorię, ćwiczenie i graj

Formy wypowiedzi

Dzięki ćwiczeniom interaktywnym Twoje dziecko pozna zasady pisania podstawowych form pisemnych, takich jak list, ogłoszenie, czy zaproszenie. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę z nauką.
Jak napisać ogłoszenie - Zgubiony plecak - Zdobywc

Ogłoszenie: "Zgubiony plecak"

Jak napisać ogłoszenie

Jak napisać ogłoszenie. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie tekstu ogłoszenia oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania ogłoszenia.

0
...
?
Nauka pisania ogłoszenia - Ogłoszenie na konkurs -

Ogłoszenie: "Konkurs"

Nauka pisania ogłoszenia

Nauka pisania ogłoszenia. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie tekstu ogłoszenia oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania ogłoszenia.

0
...
?
Ogłoszenie jak napisać? - Ogłoszenie - kiermasz -

Ogłoszenie: "Kiermasz"

Ogłoszenie - jak napisać?

Ogłoszenie - jak napisać? Formy pisemne - ogłoszenie. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie tekstu ogłoszenia oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania ogłoszenia.

0
...
?
Jak napisać zaproszenie - Zaproszenie na przyjęcie

Zaproszenie na przyjęcie

Jak napisać zaproszenie

Jak napisać zaproszenie. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie tekstu zaproszenia oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania zaproszeń.

0
...
?
Nauka pisania zaproszenia - Zaproszenie na bal - Z

Zaproszenie na bal

Nauka pisania zaproszenia

Nauka pisania zaproszenia. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie tekstu zaproszenia oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania zaproszeń.

0
...
?
Jak napisać list? - List do pszczólki Mai - Zdobyw

List do pszczółki Mai

Jak napisać list?

Jak napisać list? Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie listu do pszczółki Mai oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania listów.

0
...
?
Nauka pisania listów dla dzieci - Odpowiedź pszczó

Odpowiedź pszczółki Mai

Nauka pisania listów dla dzieci

Nauka pisania listów dla dzieci. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie listu do pszczółki Mai oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania listów.

0
...
?
Zasady pisania listu i innych form pisemnych - Zdo

Krzyżówka

Zasady pisania listu

Zasady pisania listu i innych form pisemnych. Zadaniem ucznia jest odgadnięcie i uzupełnienie w krzyżówce haseł dot. form wypowiedzi pisemnych.

0
...
?

Brawo! Masz nową odznakę!

Brawo! Zdobyłeś odznakę!

lub