Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Formy pisemne

Formy wypowiedzi pisemnych

Dzięki ćwiczeniom interaktywnym Twoje dziecko pozna zasady pisania podstawowych form pisemnych, takich jak list, ogłoszenie, czy zaproszenie. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę z nauką.

Jak napisać ogłoszenie - Ogłoszenie: "Zgubiony plecak" - Formy pisemne

Ogłoszenie: "Zgubiony plecak"

Jak napisać ogłoszenie

Jak napisać ogłoszenie. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie tekstu ogłoszenia oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania ogłoszenia.

Nauka pisania ogłoszenia - Ogłoszenie: "Konkurs" - Formy pisemne

Ogłoszenie: "Konkurs"

Nauka pisania ogłoszenia

Nauka pisania ogłoszenia. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie tekstu ogłoszenia oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania ogłoszenia.

Ogłoszenie - jak napisać? - Ogłoszenie: "Kiermasz" - Formy pisemne

Ogłoszenie: "Kiermasz"

Ogłoszenie - jak napisać?

Ogłoszenie - jak napisać? Formy pisemne - ogłoszenie. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie tekstu ogłoszenia oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania ogłoszenia.

Jak napisać zaproszenie - Zaproszenie na przyjęcie

Zaproszenie na przyjęcie

Jak napisać zaproszenie

Jak napisać zaproszenie. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie tekstu zaproszenia oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania zaproszeń.
Nauka pisania zaproszenia - Zaproszenie na bal - Z

Zaproszenie na bal

Nauka pisania zaproszenia

Nauka pisania zaproszenia. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie tekstu zaproszenia oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania zaproszeń.
Jak napisać list? - List do pszczólki Mai - Zdobyw

List do pszczółki Mai

Jak napisać list?

Jak napisać list? Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie listu do pszczółki Mai oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania listów.
Nauka pisania listów dla dzieci - Odpowiedź pszczó

Odpowiedź pszczółki Mai

Nauka pisania listów dla dzieci

Nauka pisania listów dla dzieci. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie i przeczytanie listu do pszczółki Mai oraz wykonanie kilku zadań w celu opanowania umiejętności pisania listów.
Zasady pisania listu i innych form pisemnych - Zdo

Krzyżówka

Zasady pisania listu

Zasady pisania listu i innych form pisemnych. Zadaniem ucznia jest odgadnięcie i uzupełnienie w krzyżówce haseł dot. form wypowiedzi pisemnych.