Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Holiday - advanced level

Wakacje poziom rozszerzony

Dziecko nauczy się angielskich słówek i zwrotów z kategorii "Wakacje". Zadania dla dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej.
Za granicą

Za granicą

Ćwiczenie słówek angielskich

Ćwiczenie słówek angielskich. Utrwalenie nazw miejsc wypoczynku oraz czynności wykonywanych na wakacjach. Uczeń ćwiczy słownictwo z tego kręgu. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: abroad, in the countryside, at home, at the campsite, in the forest, at my grandparents', snorkel, do hiking, buy souvenirs
Memory na wakacjach

Memory na wakacjach

Edukacyjna gra angielskie słówka

Edukacyjna gra angielskie słówka. Gra typu memory. Uczeń grając utrwala miejsca wypoczynku i aktywności wakacyjne w języku angielskim. Gra polega na odkrywaniu kart i znajdywaniu sród nich par prezentujących ten sam obrazek. Przy dobrym połączeniu uczeń usłyszy poprawną wymowę wyrażenia. W grze użyto: in the mountains, at the seaside, by the lake, on the beach, play in water, sunbathe, visit places, take photos, go skiing, abroad, in the countryside, at home, at the campsite, in the forest, at my grandparents', snorkel, do hiking, buy souvenirs.
Zdjęcia z wakacji

Zdjęcia z wakacji

Wakacyjne słownictwo angielski

Wakacyjne słownictwo angielski. Utrwalenie nazw miejsc wypoczynku oraz czynności wykonywanych na wakacjach. Uczeń ćwiczy słownictwo z tego kręgu. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: abroad, in the countryside, at home, at the campsite, in the forest, at my grandparents' snorkel, do hiking, buy souvenirs.
Rozumiem ze słuchu

Rozumiem ze słuchu

Słownictwo angielskie i słuchanie dla dzieci

Słownictwo angielskie i słuchanie dla dzieci. Dziecko ćwiczy umiejętność rozumienia ze słuchu i utrwalenie słownictwa z zakresu "wakacje". Zadaniem dziecka jest wysłuchanie dialogu pomiędzy dziećmi i wskazanie obrazków przedstawiających temat rozmowy.
Dokąd na wakacje?

Dokąd na wakacje?

Ćwiczenie na utrwalanie słówek angielski dla dzieci

Ćwiczenie na utrwalanie słówek angielski dla dzieci. Dziecko ćwiczy umiejętności rozumienia ze słuchu i utrwalenie słownictwa z zakresu "wakacje". Zadaniem dzieck jest wysłuchanie dialogu pomiędzy dziećmi i wskazanie obrazków, na których przedstawiono temat rozmowy.
Rozmowa na plaży

Rozmowa na plaży

Pytania o plany na wakacje po angielsku

Pytania o plany na wakacje po angielsku. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim. Ćwiczenie odpowiedzi na pytanie :"Where do you spend your holidays?/ Where do you go on holiday?/What do you do on holidays? Słownictwo wykorzystane w quizie: mountains, beach, lake, seaside, play in water, sunbathe, visit places, take photos.
Gdzie spędzisz wakacje?

Gdzie spędzisz wakacje?

Gdzie jedziesz na wakacje po angielsku

Gdzie jedziesz na wakacje po angielsku. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim. Ćwiczenie odpowiedzi na pytanie: "Where do you spend holidays?" Słownictwo wykorzystane w quizie: abroad, go to my grandparents', to the beach, to the countryside, to the lake, to the mountains, to the seaside.
W wakacje na narty!

W wakacje na narty!

Jakie masz plany na wakacje po angielsku

Jakie masz plany na wakacje po angielsku. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim. Ćwiczenie odpowiedzi na pytanie: "What do you do on holiday?" Słownictwo wykorzystane w quizie: buy souvenirs, go hiking, go skiing, play in water, sunbathe, take photos, visit places.
Jadę nad morze!

Jadę nad morze!

Dokąd jedziesz na wakacje pytania po angielsku

Dokąd jedziesz na wakacje pytania po angielsku. Quiz rozwijający umiejetność ustnej komunikacji w języku angielskim. Uczeń ćwiczy odpowiedzi na pytania typu: "Where do you spend your holidays?/ Where do you go on holiday?/What do you do on holidays?"