Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Holiday - basic level

Wakacje poziom podstawowy

Dziecko ćwiczy angielskie słówka, zwroty i wyrażenia poprzez wykonywanie edukacyjnych quizów online. Materiał ćwiczeniowy dla dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej.

Nad jeziorem

Nad jeziorem

Ćwiczenie angielskiej wymowy

Ćwiczenie angielskiej wymowy. Poznanie nazw miejsc wypoczynku oraz czynności wykonywanych na wakacjach. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić słownictwo. Słownictwo w quizie: in the mountains, at the seaside, by the lake, on the beach, play in water, sunbathe, visit places, take photos, go skiing.

Gra Memory na słówka angielskie - Holidays

Wakacyjne Memory

Zwroty po angielsku na wakacjach

Gra edukacyjna Memory na słówka angielskie. Uczeń grając utrwala zwroty po angielsku do tematu: miejsca wypoczynku i aktywności na wakacjach. Gra polega na odkrywaniu kart i znajdywaniu wśród nich par prezentujących ten sam obrazek. Przy dobrym połączeniu uczeń usłyszy angielską wymowę wyrażenia.

Angielski dla dzieci - Czynności na wakacjach

Play in water and sunbathe!

Nazwy wakacyjnych czynności po angielsku

Uczeń utrwala angielskie słownictwo z obszaru: miejsca wypoczynku oraz czynności wykonywane na wakacjach. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do podpisanych po angielsku miejsc w albumie.

Rozumiem ze słuchu

Rozumiem ze słuchu

Ćwiczenie na rozumienie ze słuchu

Ćwiczenie na rozumienie ze słuchu. Ćwiczenie umiejętności rozumienia ze słuchu i utrwalenie słownictwa z zakresu "wakacje". Zadaniem ucznia jest wysłuchanie dialogu pomiędzy dziećmi i wskazanie obrazków przedstawiających temat rozmowy.

Dokąd na wakacje?

Dokąd na wakacje?

Dialogi angielskie ćwiczenie

Dialogi angielskie ćwiczenie. Ćwiczenie umiejętności rozumienia ze słuchu i utrwalenie słownictwa z zakresu "wakacje". Zadaniem ucznia jest wysłuchanie dialogu pomiędzy dziećmi i wskazanie obrazków przedstawiających temat rozmowy.

Angielski dla dzieci - Słówka do tematu WAKACJE

What do you do on holidays?

Plany na wakacje po angielsku

Quiz rozwija umiejętność zadawania pytań i udzielania odpowiedzi po angielsku na pytania o sposób spędzania wakacji. Uczniowie w aktywny sposób poznają i systematyzują słownictwo do rozmowy o wakacjach: visit places, take photos, play in water, sunbathe, mountains, beach, lake, seaside.

Angielski dla dzieci - Nauka rozmowy o wakacjach

Where do you go on holiday?

Pytania o wakacje po angielsku

Quiz rozwija umiejętność prowadzenia rozmowy w języku angielskim o wakacjach. Wykorzystane słownictwo: mountains, beach, lake, seaside, play in water, sunbathe, visit places, take photos. Ćwiczenie odpowiedzi na pytania: Where do you spend your holidays?, Where do you go on holiday?, What do you do on holidays?