Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

;
Places in School - basic level Wybierz kategorię, ćwiczenie i graj

Miejsca w szkole poziom podstawowy

Dziecko nauczy się i powtórzy słówka i wyrażenia z tematu 'Miejsca w szkole". Materiał edukacyjny dla klas 0-3 szkoły podstawowej.
W naszej szkole

W naszej szkole

Miejsca w szkole po angielsku

Miejsca w szkole po angielsku. Celem ćwiczenia jest poznanie nazw pomieszczeń w szkole. Zadaniem ucznia jest klikanie we wskazane miejsca w szkole i zapoznanie się z nazwą miejsca, jak również pisownią i wymową. Uczeń poznaje następujące słówka: classroom, library, hall, gym, swimming pool, computer lab.

0
...
?
Odkryj karty!

Odkryj karty!

Gra Memory angielskie słówka

Gra Memory angielskie słówka. Uczeń grając utrwala nazwy pomieszczeń w szkole w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i znajdywanie wśród nich dwóch, które przedstawiają ten sam obrazek. Przy dobrym połączeniu uczeń usłyszy nagranie dżwiękowe z poprawną wymową nazwy pomieszczenia w szkole. W grze użyto: classroom, library, hall, gym, swimming pool, computer lab.

0
...
?
Zdjęcia w szkole

Zdjęcia w szkole

Utrwalenie słówek angielskich

Utrwalenie słówek angielskich. Utrwalenie nazw pomieszczeń w szkole. Uczeń ćwiczy słownictwo z tego kręgu. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: classroom, library, hall, gym, swimming pool, computer lab.

0
...
?
Pomieszczenia w szkole

Pomieszczenia w szkole

Rozumienie ze słuchu słówka angielskie

Rozumienie ze słuchu słówka angielskie. Utrwalenie nazw pomieszczeń w szkole. Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek. Słownictwo w quizie: classroom, library, hall, gym, swimming pool, computer lab.

0
...
?
Gdzie jest Asia?

Gdzie jest Asia?

Rozumienie ze słuchu po angielsku

Rozumienie ze słuchu po angielsku. Ćwiczenie rozumienia ze słuchu. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie nagrania i wskazanie pomieszczenia, w którym wykonywana jest czynność opisana w nagraniu. Słownictwo w quizie: swimming pool, library, gym, canteen, classroom, eat a sandwich, dink orange juice, sit a the desk, write in a notebook, jump into the water, wear swimming trunks, play basetball, wear short and trainerrs.

0
...
?
Brakujące litery

Brakujące litery

Gra słówka po angielsku

Gra słówka po angielsku. Uczeń na podstawie eliminacji liter odgaduje nazwy pomieszczeń w szkole w języku angielskim. Na odgadnięcie wszystkich wyrażeń uczeń ma ograniczoną ilość prób! Słówka w grze:classroom, library, hall, gym, swimming pool, computer lab.

0
...
?

Brawo! Masz nową odznakę!

Brawo! Zdobyłeś odznakę!

lub