Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Places in School - basic level

Miejsca w szkole poziom podstawowy

Dziecko nauczy się i powtórzy słówka i wyrażenia z tematu 'Miejsca w szkole". Materiał edukacyjny dla klas 0-3 szkoły podstawowej.
W naszej szkole

W naszej szkole

Miejsca w szkole po angielsku

Miejsca w szkole po angielsku. Celem ćwiczenia jest poznanie nazw pomieszczeń w szkole. Zadaniem ucznia jest klikanie we wskazane miejsca w szkole i zapoznanie się z nazwą miejsca, jak również pisownią i wymową. Uczeń poznaje następujące słówka: classroom, library, hall, gym, swimming pool, computer lab.
Odkryj karty!

Odkryj karty!

Gra Memory angielskie słówka

Gra Memory angielskie słówka. Uczeń grając utrwala nazwy pomieszczeń w szkole w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i znajdywanie wśród nich dwóch, które przedstawiają ten sam obrazek. Przy dobrym połączeniu uczeń usłyszy nagranie dżwiękowe z poprawną wymową nazwy pomieszczenia w szkole. W grze użyto: classroom, library, hall, gym, swimming pool, computer lab.
Zdjęcia w szkole

Zdjęcia w szkole

Utrwalenie słówek angielskich

Utrwalenie słówek angielskich. Utrwalenie nazw pomieszczeń w szkole. Uczeń ćwiczy słownictwo z tego kręgu. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: classroom, library, hall, gym, swimming pool, computer lab.
Pomieszczenia w szkole

Pomieszczenia w szkole

Rozumienie ze słuchu słówka angielskie

Rozumienie ze słuchu słówka angielskie. Utrwalenie nazw pomieszczeń w szkole. Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek. Słownictwo w quizie: classroom, library, hall, gym, swimming pool, computer lab.
Gdzie jest Asia?

Gdzie jest Asia?

Rozumienie ze słuchu po angielsku

Rozumienie ze słuchu po angielsku. Ćwiczenie rozumienia ze słuchu. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie nagrania i wskazanie pomieszczenia, w którym wykonywana jest czynność opisana w nagraniu. Słownictwo w quizie: swimming pool, library, gym, canteen, classroom, eat a sandwich, dink orange juice, sit a the desk, write in a notebook, jump into the water, wear swimming trunks, play basetball, wear short and trainerrs.
Brakujące litery

Brakujące litery

Gra słówka po angielsku

Gra słówka po angielsku. Uczeń na podstawie eliminacji liter odgaduje nazwy pomieszczeń w szkole w języku angielskim. Na odgadnięcie wszystkich wyrażeń uczeń ma ograniczoną ilość prób! Słówka w grze:classroom, library, hall, gym, swimming pool, computer lab.