POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

KALENDARZ DLA DZIECI

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Kalendarz dla dzieci

  • Dni tygodnia i miesiące to bardzo ważne pojęcia dla każdego ucznia. Za pomocą zadań multimedialnych na platformie ZdobywcyWiedzy.pl Twoje dziecko pozna nazwy miesięcy i dni tygodnia, a także dowie się, w jakiej kolejności występują. Dzięki zastosowaniu metody nauki przez zabawę najmłodsi zdobywają wiedzę z łatwością!
  • Platforma edukacyjna ZdobywcyWiedzy.pl zapewnia owocną naukę z zabawą. Dziecko uzupełniając brakujące dni tygodnia, posługując się ich numeracją lub wskazówkami takimi jak "wczoraj" czy "pojutrze" skutecznie zapamięta nazwy dni tygodnia oraz ich kolejność w tygodniu.  Analogiczną wiedzę na temat miesięcy dziecko zdobędzie układając ich nazwy z rozsypanych literek, szukając ich w zdaniach oraz układając z nich cały kalendarz. Nauka przez gry edukacyjne to przyjemna i rozwijająca metoda na poszerzanie wiedzy Twojego dziecka!

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

Gry edukacyjne online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.