Platforma Edukacyjna ZdobywcyWiedzy.pl

DLA DZIECI W WIEKU 5 - 10 LAT

Fundatorami platformy są rodzice i wieloletni pedagodzy Państwo Agnieszka i Marek Gudków, których marzeniem było stworzenia miejsca w Internecie, gdzie dziecko będzie bezpieczne oraz otrzyma sprawdzone i dobre materiały edukacyjne.

ZOSTAŃ ZDOBYWCĄ WIEDZY

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Pola

Z Polą poznasz: alfabet, ćwiczenia: głoska a litera, wyrazy, ortografię, części mowy i rodziny wyrazów, części mowy: rzeczownik, czasownik, przymiotnik, przyimek i wiele więcej.

Mati

Z Matim poznasz wykonasz zadania na liczenie, geometrię, kalendarz, działania na liczbach i zbiorach. Nauczysz się geometrii, obliczeń pieniężnych, miar, wag, temperatury, wielu więcej.

Natka

Z Natką poznasz takie tematy jak: świat roślin, świat zwierząt, zjawiska atmosferyczne i pory roku, przyroda nieożywiona, przedmioty służące do obserwacji przyrody, zmysły człowieka, zdrowy tryb życia, układ słoneczny, budowa człowieka i wiele więcej.

Charlie

Z Charliem będziesz mógł ćwiczyć: zwroty i wyrażenia (program obejmuje twierdzenia, pytania i przeczenia) oraz takie tematy jak: nazwy kolorów, przybory szkolne i wiele więcej.
zadania z angielskiego dla dzieci

POLECAJĄ NAS

ZOBACZ OPINIE:

NAUCZYCIEL ROKU
O ZDOBYWCACH WIEDZY

 Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.