ZOBACZ OPINIE NA TEMAT PLATFORMY EDUKACYJNEJ

ZdobywcyWiedzy.pl

zdobywcy wiedzy - polecam Izabela Breguła

Ogromną zaletą portalu Zdobywcywiedzy.pl jest fakt, że wszystkie zadania zostały zaprojektowane przez polskich autorów – tym samym doskonale wypełniają niszę rzeczywistych potrzeb wynikających ze specyfiki polskiego systemu edukacji wczesnoszkolnej. Ulokowanie ćwiczeń interaktywnych w jednym miejscu przestrzeni wirtualnej to dodatkowy atut platformy Zdobywcywiedzy.pl jako nowoczesnego narzędzia wspomagającego bieżącą pracę nauczyciela i ucznia(...).

 

Izabela Breguła
Innowacyjny Nauczyciel

zdobywcy wiedzy opinie

W miarę naszych możliwości wraz z dziećmi korzystamy z materiałów dostępnych na platformie edukacyjnej Zdobywcy Wiedzy. Za każdym razem jest to wyśmienita zabawa połączona z dużą dawką wiedzy. Uczniowie są aktywni i zainteresowani, z niecierpliwością czekają na kolejne zadania. Jest to niewątpliwie urozmaicenie i uatrakcyjnienie pracy na lekcjach (zarówno dla uczniów, jak i dla nauczyciela).

 

Wioletta Popławska
Szkoła Podstawowa nr 32 w Białymstoku

platforma edukacyjna opinie

Według mnie Zdobywcy Wiedzy to wartościowy materiał i dobra propozycja do nauki. Rodzice są wdzięczni za wprowadzenie platformy na zajęcia, ułatwia im to kontrolę postępów w nauce swoich dzieci(...).

 

Agnieszka Lipka
V-ce Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim

opinie - platforma Zdobywcy Wiedzy

Jako nauczyciel i zarazem mama jestem zadowolona z Państwa platformy Zdobywcy Wiedzy. Uczniowie z ochotą i ciekawością wykonują polecenia, ucząc się poprzez zabawę. To fajna forma zajęć dla dzieciaków w XXI wieku. Gratuluję pomysłodawcom i życzę wielu sukcesów.

 

Katarzyna Pedrycz
Szkoła Podstawowa w Rąbinie

opinie o zdobywcach wiedzy

Platforma "Zdobywcy wiedzy" - polecam wszystkim nauczycielom, dzieciom i rodzicom. Od kiedy korzystamy z platformy zajęcia stały się atrakcyjniejsze. Zawarte materiały i treści są bardzo ciekawe, ułatwiają pracę. Dzieci uwielbiają, gdy idziemy do pracowni komputerowej. Prowadzone zajęcia z wykorzystaniem platformy powodują, że dzieci chcą poszerzać swoją wiedzę . Obrazy pobudzają wyobraźnię odbiorcy, otwierają "drzwi" do nieograniczonych możliwości. Korzystanie z Waszych materiałów to inwestycja w przyszłość naszych dzieci. Dziękuję w imieniu moich wychowanków i własnym.

 

Wiesława Pluta
Zespół Szkół Samorządowych w Lubrzy Szkoła Filialna w Boryszynie

ćwiczenia online dla dzieci

Platforma Zdobywcy wiedzy jest formą pracy przyjazną dla dzieci. Bardzo często korzystam z quizów na lekcjach i zajęciach pozalekcyjnych. Moi uczniowie chętnie rozwiązują zadania. Dodatkową atrakcją są przyznawane diamenty, punkty, wyzwalają w moich uczniach ducha walki i rywalizacji (...). Pozdrawiam serdecznie całą załogę Zdobywców wiedzy :)

 

Izabela Rybka
Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Złoczewie

CZEKAMY NA WASZE OPINIE POD ADRESEM
POMOC@ZDOBYWCYWIEDZY.PL