POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

LICZENIE

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Liczenie

  • Nauka liczenia ze Zdobywcami Wiedzy to sama przyjemność! Ćwiczenia interaktywne na naszej platformie edukacyjnej w ciekawy i przystępny sposób przekażą Twojemu dziecku wszystko, co musi wiedzieć o liczbach. Gwarantujemy, że żaden uczeń nie będzie się nudzić!
  • Nie wiesz, jak nauczyć dziecko liczyć? Wypróbuj naszą platformę edukacyjną! Gry dostępne na portalu ZdobywcyWiedzy.pl pomogą najmłodszym w nauce liczenia, łącząc pozyskiwanie wiedzy z doskonałą zabawą. Dzięki grze Liczbowe Memory dziecko nauczy się odróżniać liczbę od cyfry, a układając literkowe klocki dowie się, jak zapisywać liczby słownie. Matematyczny konkurs piłkarski przybliży uczniom zakres liczb od 0 do 20 i nauczy, jak je porównywać. Układając matematyczne puzzle dziecko zrozumie podstawowe działania na liczbach, za to przyczepiając wagoniki do wirtualnego pociągu, pozna system liczb rzymskich. Nasza platforma edukacyjna to doskonały wybór dla Twojego dziecka!

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

Gry edukacyjne online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.