POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

POLSKI KRAJOBRAZ I ŚRODOWISKO

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Polski krajobraz i środowisko

  • Poznawanie najważniejszych cech, jakimi charakteryzuje się polski krajobraz może być prawdziwą przyjemnością! Zadania multimedialne na platformie ZdobywcyWiedzy.pl umożliwią Twojemu dziecku również poznanie wielu ciekawych miejsc w Polsce. Nauka przez zabawę gwarantuje skuteczność, a intuicyjna obsługa ćwiczeń multimedialnych i dopasowana do wieku dzieci szata graficzna umila czas spędzony na nauce. 
  • Polska to kraj zróżnicowany, zarówno pod kątem krajobrazowym, jak i urbanizacyjnym. Jak dziecko może to wszystko zapamiętać? Z naszymi ćwiczeniami interaktywnymi będzie to znacznie łatwiejsze! Wybierając miejsca opisywane w tekście, układając puzzle, czy dopasowując opisy do ilustracji, dziecko pozna ciekawe miejsca w naszym kraju i charakterystyczne dla Polski krajobrazy. Dzięki naszym quizom interaktywnym dziecko pozna lokalne przysmaki, zrozumie ideę ochrony środowiska, zdobędzie wiedzę o odnawialnych źródłach energii oraz pozna zasady właściwego zachowania się w lesie. Metoda łączenia nauki z zabawą gwarantuje świetną zabawę i dobre wyniki w nauce.

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

 

Online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.