Przyroda w klasie 2 szkoły podstawowej jest przedmiotem lubianym, ze względu na ciekawą tematykę. Mimo tego platforma edukacyjna dla dzieci, którą proponujemy, prezentuje ćwiczenia, które rozwiną dziecko i poszerzą jego wiedzę jeszcze bardziej. Poznaj możliwości platformy i zdecyduj się na wykupienie do niej dostępu.

Przyroda razem z portalem edukacyjnym zdobywcywiedzy.pl to ciekawa i barwna przygoda dla każdego dziecka. Ćwiczenia online, quizy, zabawy edukacyjne, gry online - to wszystko czeka na Państwa dziecko na platformie. Czego zatem dziecko nauczy się, korzystając z modułu Przyroda? Sprawdź poniżej:

TO NIE WSZYSTKO!

Portal zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji polonistycznej, matematycznej i języka angielskiego.

Przyroda dla klas 2 – jak korzystać z platformy?

Korzystanie z platformy jest niezwykle proste. Wystarczy wykupić dostęp, zarejestrować się i zalogować na pierwsze zajęcia. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla uczniów, ich rodziców, jak i dla nauczycieli. Ćwiczenia można prezentować dzieciom i wspólnie je rozwiązywać podczas zajęć lekcyjnych.

Dużą zaletą Zdobywców Wiedzy jest ciągły dostęp do ćwiczeń. Wystarczy mieć przy sobie tablet lub laptop z dostępem do Internetu i uczyć się w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie.

Przyroda dla klasy drugiej – zalety korzystania z platformy

Jako nauczyciele zdajemy sobie sprawę, że odpowiedni system nauki od najmłodszych lat przynosi rezultaty. Jeśli uczniom i ich rodzicom zależy na zdobyciu szerszych umiejętności, to warto wspomóc się dodatkowymi materiałami. Dzięki nam przyroda dla dzieci będzie przyjemniejsza i atrakcyjniejsza.

  • Zdobywcy Wiedzy to platforma w pełni zgodna z wymogami Ministra Edukacji Narodowej.
  • Uczniowie mają dostęp do 10 000 różnych zadań i ćwiczeń.
  • Dzięki innowacyjnym narzędziom można śledzić poczynania i oceniać postępy.
  • Platforma jest w pełni bezpieczna i nie zawiera zbędnych reklam i komunikatów.
  • Ćwiczenia są interaktywne, a dodatkowo można pobrać karty pracy, które systematyzują zdobytą wiedzę.

A może interesuje Cię przyroda dla klasy pierwszej lub trzeciej? Zobacz, co znajdziesz w ofercie i zdecyduj się na współpracę z naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu!