POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

ŚRODOWISKO ZWIERZĄT

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Środowisko zwierząt

  • O wielu zwierzętach mówimy, że to nasi najlepsi przyjaciele. Dzięki ćwiczeniom interaktywnym na platformie ZdobywcyWiedzy.pl Twoje dziecko może lepiej je poznać. Zwierzęta i ich środowisko nie będą miały przed nim tajemnic! Łączenie zabawy z nauką to sprawdzona metoda efektywnego przyswajania i utrwalania wiedzy!
  • Zadania multimedialne na naszej platformie doskonale sprawdzą się przy poznawaniu gatunków i środowiska zwierząt. Przeglądając wirtualny atlas, uzupełniając nazwy zwierząt, układając literkowe klocki oraz rozwiązując wiele innych zadań, Twoje dziecko pozna ptaki, które zimują w Polsce, dowie się, jak zbudowane są ryby, nauczy się, które zwierzęta mieszkają w dziuplach i norach, pozna zwierzęta występujące w naszym kraju oraz na innych kontynentach, np. na Antarktydzie. Nauka ze Zdobywcami Wiedzy to doskonała zabawa!

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

 

Online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.