POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

ZJAWISKA ATMOSFERYCZNE I POGODA

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Zjawiska atmosferyczne i pogoda

  • Jak właściwie rozpoznać zjawiska atmosferyczne? Z platformą ZdobywcyWiedzy.pl dzieci szybko posiądą tę umiejętność. Zadania multimedialne pomogą w nauce rozpoznawania pogody, opadów i innych zjawisk meteorologicznych. Dzięki intuicyjnej obsłudze, kolorowym grafikom i grywalizacji, nasze quizy edukacyjne to doskonały sposób na naukę połączoną z zabawą dla Twojego dziecka!
  • Pogoda może być ciekawym tematem do nauki dla dziecka. Oglądając i uzupełniając prognozę pogody dla polskich województw, czy też dopasowując nazwy do ilustracji chmur, dziecko dowie się wszystkiego o zjawiskach takich jak deszcz, wiatr czy mgła i nauczy się rozpoznawać różne rodzaje chmur. Gry edukacyjne gwarantują wyśmienitą zabawę, a jednocześnie efektywną naukę. Przekonaj się już dziś, że nasza platforma to doskonały wybór dla Twojego dziecka!

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

 

Online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.