POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

ŚWIAT ZWIERZĄT

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Świat zwierząt

  • Świat zwierząt od bardzo dawna jest człowiekowi bliski. Nic więc dziwnego, że nasze dzieci uczą się o nim od najmłodszych lat. Dzięki platformie ZdobywcyWiedzy.pl nauka stanie się dla Twojego dziecka łatwiejsza i przyjemniejsza! Rozwiązując nasze zadania multimedialne Twoje dziecko dowie się wszystkiego o zwierzętach!
  • Zwierzęta towarzyszą nam na co dzień, dobrze więc, by dzieci wiedziały o nich jak najwięcej. Ćwiczenia interaktywne dostępne na naszej stronie rozwiną umiejętności poznawcze dziecka, gwarantując przy tym świetną zabawę! Odróżniać zwierzęta hodowlane od domowych, rozpoznawać je i nazywać, dziecko nauczy się poprzez układanie nazw zwierząt, czy szukanie różnic na ilustracjach. Za pomocą innych gier edukacyjnych dziecko dowie się, jakie zwierzęta żyją w akwarium, i jakie ptaki przylatują do Polski na wiosnę. Nasza platforma edukacyjna to doskonały wybór dla Twojego dziecka!

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

 

Gry edukacyjne online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.