POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

ZJAWISKA ATMOSFERYCZNE I PORY ROKU

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Zjawiska atmosferyczne i pory roku

  • Pory roku i zjawiska atmosferyczne, które się z nimi wiążą, mogą być fascynującym tematem do nauki dla Twojego dziecka! Dzięki zadaniom multimedialnym dostępnym na portalu ZdobywcyWiedzy.pl uczniowie zdobędą wszystkie potrzebne informacje dotyczące zmieniających się pór roku i wiążących się z nimi warunkami pogodowymi.
  • Czasem nas rozpieszcza, czasem wręcz odwrotnie. Pogoda bywa zmienna, a nie ma wątpliwości, że ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dzięki quizom i ćwiczeniom interaktywnym Twoje dziecko pozna pory roku i towarzyszące im zjawiska atmosferyczne, doskonale się przy tym bawiąc! Słuchając audio i dopasowując nazwy do ilustracji, czy też uzupełniając kalendarz pogodowy, Twoje dziecko dowie się, jak rozpoznawać pierwsze oznaki wiosny oraz takie zjawiska pogodowe, jak np. deszcz, śnieg, szron, szadź, mgłę i inne! Dzięki multimedialnym zadaniom Twoje dziecko z łatwością przyswoi i utrwali sobie wiedzę. Nasza platforma edukacyjna to doskonały wybór!

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

 

Gry edukacyjne online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.