POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

GATUNKI ROŚLIN

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Gatunki roślin

  • Rośliny dzieli się na wiele różnych gatunków. Platforma ZdobywcyWiedzy pomoże Twojemu dziecku zorientować się w nich z łatwością! Gry edukacyjne wyjaśnią poprzez zabawę, jakie wyróżnia się gatunki roślin, i jak je rozróżniać. Owocna nauka z doskonałą zabawą gwarantowana!
  • Które rośliny to rośliny zbożowe, a które to okopowe? Czym różni się krzew ozdobny od owocowego? Na te pytania Twoje dziecko otrzyma odpowiedzi rozwiązując quizy interaktywne na naszej platformie edukacyjnej. Dzięki przyjaznym grafikom i prostemu interfejsowi jest to bardzo łatwe! Łącząc ilustracje z nazwami, uzupełniając krzyżówkę, czy wykonując inne multimedialne zadania, dziecko z łatwością zrozumie różnice pomiędzy roślinami zbożowymi, oleistymi czy włóknistymi. Nauczy się też rozpoznawać drzewa, krzewy i grzyby. Nauka przez zabawę to doskonały wybór dla Twojego dziecka!

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

 

Online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.