Przyroda klasa 3 – czego nauczy się dziecko?

Ćwiczenia dla dzieci są podzielone tematycznie na: gatunki roślin, fauna na świecie, przyroda ożywiona, budowa człowieka oraz podstawowe funkcje poszczególnych narządów ludzkiego organizmu. Jeśli w danym dniu dziecko chce dowiedzieć się czegoś np. na temat serca, to wybiera tę opcję, poznając ciekawostki i rozwiązując zadania. Platforma edukacyjna dla dzieci Zdobywcy Wiedzy tłumaczy poszczególne zagadnienia, a następnie zaprasza do wykonywania ćwiczeń i do sprawdzenia swoich umiejętności.

Przyroda dla dzieci jest ważnym i obowiązkowym przedmiotem, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby wynieść z lekcji jak najwięcej. Platforma jest także znakomitym rozwiązaniem dla nauczycieli, którzy mogą korzystać z niej na zajęciach. Wykupienie dostępu do platformy umożliwia korzystanie z niej w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Jeśli jesteś rodzicem, to otrzymujesz rodzicielski dostęp  do systemu i możesz śledzić postępy pociechy oraz zadawać zadania domowe. Cały program jest zgodny z wymogami Ministra Edukacji Narodowej oraz rekomendowany przez licznych nauczycieli i rodziców.

Przyroda w klasie 3 wcale nie musi być nudna. Podejdź do nauki od innej strony i przekonaj się, że jest ona przyjemnością. A może interesuje Cię przyroda klasa 1 lub przyroda klasa 2 Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz edukację dostosowaną do potrzeb ucznia.

TO NIE WSZYSTKO!

Portal zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji polonistycznej, matematycznej i języka angielskiego.