POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

DZIAŁANIA NA LICZBACH I ZBIORACH

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Działania na liczbach i zbiorach

  • Wykonywanie działań na liczbach i zbiorach z platformą ZdobywcyWiedzy.pl to przyjemność i doskonała zabawa! Dzięki ćwiczeniom interaktywnym nawet złożone zagadnienia matematyczne nie będą stanowiły trudności dla Twojego dziecka. Nauka przez zabawę to znakomita metoda skutecznego nauczania!
  • Poznawszy już liczby i zbiory przychodzi czas, aby Twoje dziecko nauczyło się wykonywać na nich działania. Nasza platforma rusza z pomocą! Drugoklasista nauczy się porządkowania elementów, rozpoznawania liczb parzystych i nieparzystych oraz odczytywania i zapisu liczb rzymskich. Dowie się tego wszystkiego nawlekając na nitki wirtualne koraliki, układając zapałki, kolorując poszczególne elementy obrazów oraz rozwiązując inne zadania multimedialne. Uczeń zrozumie też zasady wykonywania prostych działań, takich jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie czy dzielenie. Całą tę wiedzę przekazujemy w przystępny sposób, gwarantując dziecku świetną zabawę połączoną z nauką!

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

Gry edukacyjne online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.