Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Animals - basic level

Zwierzęta poziom podstawowy

Materiał edukacyjny, dzięki któremu dziecko nauczy się słówek i zwrotów z tego kręgu. Zadania dla uczniów klas 0-3 szkół podstawowych.
Kto się chowa za puzzlami?

Kto się chowa za puzzlami?

Nazwy zwierząt po angielsku

Nazwy zwierząt po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie zwierząt w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli ze zwierzętami i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo zwierząt. Słownictwo w quizie: dog, cat, hamster, goldfish, turtle, cow, bull, horse, pig, chicken.
Zwierzęta domowe - Memory

Zwierzęta domowe - Memory

Zwierzęta domowe po angielsku

Zwierzęta domowe po angielsku. Uczeń grając utrwala nazwy zwierząt domowych w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i łączenie w pary tych, które przedstawiają to samo zwierzę. Po znalezieniu pary uczeń usłyszy poprawną wymowę. Słówka w grze: dog, cat, hamster, goldfish, turtle, cow, bull, horse, pig, chicken.
Znam już zwierzęta domowe!

Znam już zwierzęta domowe!

Zwierzęta po angielsku

Zwierzęta po angielsku. Utrwalenie słownictwa - zwierzęta domowe i hodowlane. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: dog, cat hamster, goldfish, turtle, cow, bull, horse, pig, chicken.
Zwierzęta z klocków

Zwierzęta z klocków

Ćwiczenia nazw zwierząt po angielsku

Ćwiczenia nazw zwierząt po angielsku. Utrwalenie nazw zwierząt domowych i hodowlanych. Uczeń ćwiczy słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz pisownię w języku angielskim przez układanie z klocków słów przedstawionych na obrazkach i w nagraniach. Słownictwo w quizie: dog, cat, hamster, goldfish, turtle, cow, bull, horse, pig, chicken.
Pisanie na czas

Pisanie na czas

Pisownia nazw zwierząt po angielsku

Pisownia nazw zwierząt po angielsku. Uczeń ćwiczy pisownię nazw zwierząt domowych w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów. W grze użyto: dog, cat, hamster, goldfish, turtle, cow, bull, horse, pig, chicken.
Ułóż nazwy zwierząt

Ułóż nazwy zwierząt

Układanie nazw zwierząt po angielsku

Układanie nazw zwierząt po angielsku. Uczeń ćwiczy pisownię nazw zwierząt domowych w języku angielskim. Jego zadaniem jest układnie z klocków nazw zwierząt pojawiających się na obrazkach. Na wykonanie wszystkich zadań w grze jest ograniczona ilość czasu. Słówka w grze: dog, cat, hamster, goldfish, turtle, cow, bull, horse, pig, chicken.
Jakie to zwierzę?

Jakie to zwierzę?

Rozpoznawanie angielskich nazw zwierząt

Rozpoznawanie angielskich nazw zwierząt. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie nagrania i wskazanie wymienionych w nagraniu elementów. Słownictwo wykorzystane w quizie: dog, cat hamster, goldfish, turtle, guinea pig, rabbit, snake, parrot, budgie.
Na spacer z Azorkiem

Na spacer z Azorkiem

Ćwiczenie I have got

Ćwiczenie I have got. Ćwiczenie konstrukcji "I've got....../ I haven't got...". Słownictwo wykorzystane w quizie: dog, cat, hamster, goldfish, turtle, guinea pig, rabbit, snake, parrot, budgie.
Harcerskie pytania

Harcerskie pytania

Ćwiczenie wyrażenia he has got

Ćwiczenie wyrażenia he has got. Ćwiczenie konstrukcji "He/she's got....../ He/she hasnt't got....". Słownictwo wykorzystane w quizie: dog, cat, hamster, goldfish, turtle, guinea pig, rabbit, snake, parrot, budgie.
Czy masz psa?

Czy masz psa?

Pytania o posiadanie po angielsku

Pytania o posiadanie po angielsku. Ćwiczenie konstrukcji "Have you got...?". Słownictwo wykorzystane w quizie: dog, cat, hamster, guinea pig, rabbit, goldfish, parrot, snake, turtle.
Zwierzęta Jasia i Małgosi

Zwierzęta Jasia i Małgosi

Pytania o posiadanie angielski dla dzieci

Pytania o posiadanie angielski dla dzieci. Ćwiczenie konstrukcji " Has he/she got....?". Słownictwo wykorzystane w quizie: budgie, cat, dog, goldfish, guinea pig, hamster, parrot, rabbit, snake, turtle.
Witajcie w dżungli!

Witajcie w dżungli!

Dzikie zwierzęta po angielsku

Dzikie zwierzęta po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie dzikich zwierząt w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli ze zwierzętami i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo zwierząt. Słownictwo w quizie: lion, tiger, elephant, giraffe, snake, zebra, monkey, parrot, spider.
Dzikie zwierzęta - Memory

Dzikie zwierzęta - Memory

Memory po angielsku dzikie zwierzęta

Memory po angielsku dzikie zwierzęta. Gra memory. Uczeń utrwala nazwy dzikich zwierząt w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i łączenie w pary tych, które przedstawiają to samo zwierzę. Po znalezieniu pary uczeń usłyszy poprawną wymowę nazwy zwierzęcia. Słówka w grze: lion, tiger, elephant, giraffe, snake, zebra, monkey, parrot, spider.
Zdjęcie z zebrą

Zdjęcie z zebrą

Utrwalanie nazw dzikich zwierząt po angielsku

Utrwalanie nazw dzikich zwierząt po angielsku. Uczeń ćwiczy nazywanie dzikich zwierząt w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: lion, tiger, elephant, giraffe, snake, zebra, monkey, parrot, spider.
Rozsypany zwierzyniec

Rozsypany zwierzyniec

Zwierzęta z dżungli - słówka angielskie

Zwierzęta z dżungli - słówka angielskie. Utrwalenie nazw dzikich zwierząt. Uczeń ćwiczy słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz pisownię w języku angielskim przez układanie z klocków słów przedstawionych na obrazkach i w nagraniach. Słownictwo w quizie: lion, tiger, elephant, giraffe, snake, zebra, monkey, parrot, spider.
Być mistrzem klawiatury!

Być mistrzem klawiatury!

Angielski ćwiczenie pisowni

Angielski ćwiczenie pisowni. Uczeń ćwiczy pisownię nazw dzikich zwierząt w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów. W grze użyto: lion, tiger, elephant, giraffe, snake, zebra, monkey, parrot, spider.
Dzikie zwierzęta - klocki

Dzikie zwierzęta - klocki

Jak pisać nazwy zwierząt po angielsku?

Jak pisać nazwy zwierząt po angielsku?.Uczeń ćwiczy pisownię nazw dzikich zwierząt w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest układnie nazw zwierząt pojawiających się na obrazkach z klocków. Na wykonanie wszystkich zadań jest ograniczona ilość czasu! Słówka w grze: Lion, tiger, elephant, giraffe, snake, zebra, monkey, parrot, spider.
Jak zbudowane są zwierzęta?

Jak zbudowane są zwierzęta?

Części ciała zwierząt po angielsku

Części ciała zwierząt po angielsku. Poznanie części ciała zwierząt. W pierwszej części quizu zadaniem ucznia jest klikanie we wskazane części ciała zwierząt i zapoznanie się z pisownią oraz wymową ich nazw. Słownictwo w quizie: eyes, ears, tail, fur, paws, legs, neck, body, arms, teeth, nose, wings. W drugiej części quizu uczeń ma za zadanie wskazywać części ciała zwierząt wymieniane w nagraniach.
Czy byk ma futro?

Czy byk ma futro?

Rozumienie ze słuchu nazwy zwierząt

Rozumienie ze słuchu nazwy zwierząt. Utrwalenie nazw części ciała zwierząt. Uczeń ćwiczy słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz pisownię w języku angielskim przez układanie z klocków słów przedstawionych na obrazkach i w nagraniach. Słownictwo w quizie: eyes, ears, tail, fur, paws, legs, neck.
Zwierzę też ma ciało!

Zwierzę też ma ciało!

Zwierzęta po angielsku słownictwo

Zwierzęta po angielsku słownictwo. Utrwalenie nazw części ciała zwierząt. Uczeń ćwiczy słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz pisownię w języku angielskim przez układanie z klocków słów przedstawionych na obrazkach i w nagraniach. Słownictwo w quizie: neck, body, arm, teeth, fur, nose, wings.
Owca ma futro

Owca ma futro

Wygląd zwierząt po angielsku

Wygląd zwierząt po angielsku. Ćwiczenie utrwalające znajomość części ciała zwierząt za pomocą konstrukcji "It's got?/ It hasn't got ...". Słownictwo wykorzystane w quizie: eyes, ears, tail, fur, paws, legs, neck, body, arms, teeth, fur, nose, wings.
Słoń jest silny

Słoń jest silny

Cechy zwierząt po angielsku

Cechy zwierząt po angielsku. Ćwiczenie utrwalające opisywanie cech zwierząt za pomocą konstrukcji "It is?./ It isn't?.". Słownictwo wykorzystane w quizie: small, big, strong, short, long, slow, fast, hungry, thirsty, beautiful.
Ryba pływa

Ryba pływa

Umiejętności zwierząt po angielsku

Umiejętności zwierząt po angielsku. Ćwiczenie utrwalające opisywanie umiejętności zwierząt za pomocą konstrukcji "It can?./ It can't?.". Słownictwo wykorzystane w quizie: run, swim, climb, hunt, fly.