Witaj

Sprawdź nasze interaktywne ćwiczenia i gry edukacyjne online z języka polskiego przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.

 Wszystkie zadania, quizy, gry edukacyjne dostępne są on-line bez konieczności pobierania oprogramowania.

Pamiętaj ZdobywcyWiedzy.pl, to również zadania z matematyki, przyrody i języka angielskiego.

To nie wszystko.

Rodzice i Nauczyciele otrzymają specjalny panel dzięki, któremu mogą sprawdzać postępy w nauce, a także zadawać prace domowe.

TWOJE DZIECKO BĘDZIE ZACHWYCONE. NAUKA PRZEZ ZABAWĘ.

Kup Dostęp Wypróbuj DEMO

EDUKACJA POLONISTYCZNA W KLASIE 1

Klasa 1 - ćwiczenia odpowiednie dla dzieci z przedziału wiekowego 5-7 lat.

Quizy edukacyjne z edukacji polonistycznej dają dzieciom ogromne pole do wyboru, a słów w zdobywcywiedzy.pl mamy pod dostatkiem! Ćwiczenia z polskiego dla dzieci w 1 klasie to przede wszystkim poznanie alfabetu, wspomaganie procesu nauki liter, ich pisania i czytania. Edukacja on-line wspólnie ze zdobywcywiedzy.pl to gwarancja sukcesu w ramach tego kluczowego zagadnienia. Zapoznaj się z listą przykładowych zagadnień omawianych w tym module:

EDUKACJA POLONISTYCZNA W KLASIE 2

Klasa 2 - zawiera materiał edukacyjny dla dzieci 7 i 8-letnich.

Nie ulega wątpliwości, że w klasie 2 królową jest ortografia. Nauka on-line ze Zdobywcami Wiedzy to sprawdzony sposób na utrwalanie znajomości zasad ortograficznych w atrakcyjnej dla dziecka formie.

Quizy edukacyjne, ćwiczenia on-line, gry edukacyjne z ortografii sprawią, że nauka stanie się prawdziwą przyjemnością. Ortografia to jednak nie wszystko. Dziecko zapozna się z częściami mowy i ich rodzinami, nauczy się rozpoznawać i konstruować zdania oznajmujące, pytające i przeczenia.

EDUKACJA POLONISTYCZNA W KLASIE 3

Klasa 3  - zadania, ćwiczenia edukacyjne z których skorzystają 8,9 i 10-latkowie.

Przygoda trwa w najlepsze! Dziecko ćwiczy i utrwala poznane reguły ortograficzne, pozna nowe części mowy, pozna formy pisemne takie jak: ogłoszenie, zaproszenie, list.

To wszystko i jeszcze więcej oferują ćwiczenia on-line i gry edukacyjne dla dzieci z polskiego w klasie 3. Przykładowe zagadnienia poruszane w tym module obejmują następujące tematy:

TO NIE WSZYSTKO!

Portal zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.