Język polski ćwiczenia online

Sprawdź nasze interaktywne ćwiczenia i gry edukacyjne online z języka polskiego przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.

 Wszystkie zadania, quizy, gry edukacyjne dostępne są on-line bez konieczności pobierania oprogramowania.

Pamiętaj ZdobywcyWiedzy.pl, to również zadania z matematyki, przyrody i języka angielskiego.

To nie wszystko.

Rodzice i Nauczyciele otrzymają specjalny panel dzięki, któremu mogą sprawdzać postępy w nauce, a także zadawać prace domowe.

TWOJE DZIECKO BĘDZIE ZACHWYCONE. NAUKA PRZEZ ZABAWĘ.

Kup Dostęp Wypróbuj DEMO

Czy ulubionym przedmiotem szkolnym Twojego dziecka jest język polski? Ćwiczenia online dostępne na naszej stronie internetowej pomogą jeszcze bardziej poszerzyć wiedzę z zakresu języka polskiego, ale także z matematyki, przyrody czy języka angielskiego. Jeżeli zależy Ci na tym, aby dziecko rozwijało swoje zdolności językowe, to nasza platforma edukacyjna dla dzieci pomoże w nauce i umożliwi edukację z dowolnego miejsca na świecie. Możliwość nauki zdalnej, kontrola nad własną pociechą oraz bardzo bogata baza wiedzy na pewno spodoba się wielu rodzicom.

EDUKACJA POLONISTYCZNA W KLASIE 1

Klasa 1 - ćwiczenia odpowiednie dla dzieci z przedziału wiekowego 5-7 lat.

Quizy edukacyjne z edukacji polonistycznej dają dzieciom ogromne pole do wyboru, a słów w zdobywcywiedzy.pl mamy pod dostatkiem! Ćwiczenia z polskiego dla dzieci w 1 klasie to przede wszystkim poznanie alfabetu, wspomaganie procesu nauki liter, ich pisania i czytania. Edukacja on-line wspólnie ze zdobywcywiedzy.pl to gwarancja sukcesu w ramach tego kluczowego zagadnienia. Zapoznaj się z listą przykładowych zagadnień omawianych w tym module:

EDUKACJA POLONISTYCZNA W KLASIE 2

Klasa 2 - zawiera materiał edukacyjny dla dzieci 7 i 8-letnich.

Nie ulega wątpliwości, że w klasie 2 królową jest ortografia. Nauka on-line ze Zdobywcami Wiedzy to sprawdzony sposób na utrwalanie znajomości zasad ortograficznych w atrakcyjnej dla dziecka formie.

Quizy edukacyjne, ćwiczenia on-line, gry edukacyjne z ortografii sprawią, że nauka stanie się prawdziwą przyjemnością. Ortografia to jednak nie wszystko. Dziecko zapozna się z częściami mowy i ich rodzinami, nauczy się rozpoznawać i konstruować zdania oznajmujące, pytające i przeczenia.

EDUKACJA POLONISTYCZNA W KLASIE 3

Klasa 3  - zadania, ćwiczenia edukacyjne z których skorzystają 8,9 i 10-latkowie.

Przygoda trwa w najlepsze! Dziecko ćwiczy i utrwala poznane reguły ortograficzne, pozna nowe części mowy, pozna formy pisemne takie jak: ogłoszenie, zaproszenie, list.

To wszystko i jeszcze więcej oferują ćwiczenia on-line i gry edukacyjne dla dzieci z polskiego w klasie 3. Przykładowe zagadnienia poruszane w tym module obejmują następujące tematy:

Język polski zdalnie? Ćwiczenia online również mogą być przyjemne

Język polski może stanowić wyzwanie dla dzieci w każdym wieku, dlatego wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując dostosowane do wieku ćwiczenia i zadania. Jeżeli Twoje dziecko ma od 5 do 10 lat, to z pewnością ucieszy się z licznej bazy ćwiczeń, gier i quizów edukacyjnych dostępnych na platformie edukacyjnej Zdobywcy Wiedzy. Edukacja dostosowana jest odpowiednio do dzieci z poszczególnych przedziałów wiekowych. Regularne korzystanie z platformy pomoże zrozumieć zagadnienia z gramatyki, ortografii, nauki liter, czytania i pisania.

Zalety wynikające z korzystania z platformy ZdobywcyWiedzy.pl

Nasza platforma jest niezwykła, ponieważ dzięki niej uczniowie mają dostęp do ponad 10 000 interakcji przez zabawę. Nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania, a platformę można otworzyć w dowolnym miejscu, gdyż materiały są dostępne zdalnie.

Oferujemy także przydatne zadania z matematyki, języka angielskiego czy z przyrody. Co więcej, nasza platforma internetowa rekomendowana jest przez wielu nauczycieli i ponad 300 placówek w całym kraju. Proponowany przez nas program jest w pełni zgodny z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko rozwijało swoje umiejętności naukowe, to wykup dostęp do platformy albo wcześniej wypróbuj wersję demo i przekonaj się, czy spełnia zakładane oczekiwania.

TO NIE WSZYSTKO!

Portal zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.