Język polski klasa 1 ćwiczenia online

Quizy edukacyjne z edukacji polonistycznej dają dzieciom ogromne pole do wyboru, a słów w zdobywcywiedzy.pl mamy pod dostatkiem! Ćwiczenia z polskiego dla dzieci w 1 klasie to przede wszystkim poznanie alfabetu, wspomaganie procesu nauki liter, ich pisania i czytania. Edukacja on-line wspólnie ze zdobywcywiedzy.pl to gwarancja sukcesu w ramach tego kluczowego zagadnienia. Zapoznaj się z listą przykładowych zagadnień omawianych w tym module.

 

Dostępne na naszej platformie ćwiczenia online z języka polskiego dla dzieci w pierwszej klasie szkoły podstawowejopierają się przede wszystkim na podstawach, takich jak poznawanie alfabetu oraz nauka czytania i pisania.

Edukacja jest niezwykle istotna w każdym wieku, a przystępnie przekazana najmłodszym dzieciom może owocować w przyszłości. Platforma edukacyjna dla dzieci Zdobywcy Wiedzy to interaktywne quizy i karty pracy, które uczą poprzez zabawę. Dowiedz się więcej na temat ćwiczeń online z językapolskiego –niechTwoje dziecko poszerza swoją wiedzę w przyjemny sposób.

ZOBACZ FILM PREZENTACYJNY

Ćwiczenia z języka polskiego online dla pierwszoklasistów – dowiedz się, dlaczego warto w nie zainwestować

Nauka czytania i pisania online również przynosi oczekiwane efekty. Dzięki naszym ćwiczeniom uczeń poznaje pisownię małych i wielkich liter, rozpoznaje litery alfabetu, a lekcja za lekcją zaczyna je składać, by następnie przeczytać wyrażenie.

Nasze ćwiczenia są tak urozmaicone, aby dziecku się nie nudziło i żeby każdego dnia korzystało z nowych propozycji. Dzieci mogą między innymi:

  • rozpoznawać literki na czas,
  • utrwalać litery w grze pamięciowej memory,
  • bawić się literkową rozsypanką,
  • poszukiwać zagubionych liter.

Tworząc każdy program, postanowiliśmy uczyć poprzez zabawę i rozrywkę. Chcemy zachęcić dziecko do pracy, podczas której nawet nie wiedząc, utrwala wiele cennych informacji na każdym poziomie nauki. Materiały są odpowiednio przemyślane i zgodne z preferencjami uczniów, ale także spełniają wymogi programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej. Pokonując kolejne poziomy i wykonując zadania, dziecko otrzymuje odznaki, nagrody i może ścigać się w rankingach z rówieśnikami, co wzmaga dodatkowe chęci i zaangażowanie w ćwiczenia.

Ty, jako rodzic i opiekun dziecka masz dostęp do panelu i możesz wspólnie z dzieckiem uczyć się, a także zadawać mu prace domowe. Dostosowując się do dzisiejszych standardów nauki, proponujemy język polski dla dzieci dostępny poprzez interaktywną platformę online. Od teraz, dziecko może uczyć się z dowolnego miejsca na ziemi i o dogodnym czasie.

TO NIE WSZYSTKO!

Portal zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.