Język Polski Klasa 2 Podstawowa Zadania Online

Nie ulega wątpliwości, że w klasie 2 królową jest ortografia. Nauka on-line ze Zdobywcami Wiedzy to sprawdzony sposób na utrwalanie znajomości zasad ortograficznych w atrakcyjnej dla dziecka formie. Quizy edukacyjne, ćwiczenia on-line, gry edukacyjne z ortografii sprawią, że nauka stanie się prawdziwą przyjemnością. Ortografia to jednak nie wszystko. Dziecko zapozna się z częściami mowy i ich rodzinami, nauczy się rozpoznawać i konstruować zdania oznajmujące, pytające i przeczenia.

Każdy poziom nauki języka polskiego jest inny, a dziecko znając pewne podstawy, przechodzi do kolejnych zagadnień. Klasa II to nauka ortografii online z podziałem na poszczególne zasady, dzielenie wyrazów na głoski i sylaby, zagadnienia gramatyczne, części mowy, poznawanie rodzajów zdania.

Platforma edukacyjna dla dzieci Zdobywcy Wiedzy przedstawia język polski w przyjemny i ciekawy sposób, dzięki czemu każda klasa II szkoły podstawowej wykona nasze zadania dostępne online i będzie nimi zachwycona. Mogą z niej korzystać uczniowie na zajęciach, a nauczycieli zachęcamy do skorzystania z edukacji online.Dostęp do platformy wykupisz na miesiąc, 6 miesięcy lub na 12 miesięcy, a także posiadamy specjalną ofertę dla nauczycieli szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.

ZOBACZ FILM PREZENTACYJNY

Nauka ortografii onlinejest ważna na każdym etapie nauki

Język polski ćwiczenia online dla klasy drugiej przedstawione są na platformie niezwykle czytelnie. Zadania podzielone są na grupy, a w każdej z nich uczeń ma do dyspozycji wiele ćwiczeń, między innymi grupowanie wyrazów, zgadywanka co pasuje, a co nie, quizy typu przeciągnij i upuść, krzyżówka, wpisz, posłuchaj i uzupełnij. To tylko niektóre propozycje, jednak jest ich znacznie więcej i z pewnością zachwycą najmłodszych.

Zasady ortografii przydają się na każdym etapie nauki, a im dziecko młodsze, tym więcej zapamiętuje. Fantastycznym rozwiązaniem jest zapoznanie z platformą dzieci już w wieku przedszkolnym i wykonywanie wspólnych ćwiczeń w formie zabawy.

Co wyróżnia platformę Zdobywcy Wiedzy?

Przede wszystkim wyznajemy zasadę, że nauka przez zabawę ma sens i proponujemy ją najmłodszym i rodzicom. Rywalizacja, rankingi i przyznawane nagrody za poprawnie rozwiązane ćwiczenia mogą być wspaniałą formą zachęcającą dziecko do wykonywania kolejnych zagadnień. Chcemy, aby uczeń podczas nauki myślał i był świadomy, z czego wynika rozwiązanie.

Do głównych zalet naszej platformy edukacyjnej zaliczamy:

  • zgodność materiałów z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej;
  • ponad 10 tysięcy interakcji, dzięki którym dziecko zapomni o nudzie i rutynie;
  • możliwość kontroli postępów dziecka;
  • system wolny od uciążliwych reklam;
  • możliwość nauki w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca;
  • naukę poprzez zabawę i dostęp do ciekawych i wciągających ćwiczeń.

Zdobywcywiedzy.pl to interaktywna platforma, która powstała z myślą o dzieciach w wieku od 5 do 10 lat. Każde ćwiczenie stworzono na podstawie profesjonalnych materiałów i rozpisane zostało przez pedagoga z wieloletnim stażem pracy. Jeżeli pragniesz, aby dziecko rozwijało i utrwalało wiedzę zdobytą w przedszkolu i w szkole podstawowej, to nasza platforma jest przeznaczona dla waszej rodziny.

 

 

TO NIE WSZYSTKO!

Portal zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.