Witaj

Sprawdź nasze interaktywne ćwiczenia i gry edukacyjne z przyrody przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.

 Wszystkie zadania, quizy, gry edukacyjne dostępne są on-line bez konieczności pobierania oprogramowania.

Pamiętaj ZdobywcyWiedzy.pl, to również zadania z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

To nie wszystko.

Rodzice i Nauczyciele otrzymają specjalny panel dzięki, któremu mogą sprawdzać postępy w nauce, a także zadawać prace domowe.

TWOJE DZIECKO BĘDZIE ZACHWYCONE.  NAUKA PRZEZ ZABAWĘ.

Kup Dostęp Wypróbuj DEMO

EDUKACJA PRZYRODNICZA W KLASIE 1

Klasa 1 - ćwiczenia odpowiednie dla dzieci z przedziału wiekowego 5-7 lat.

Ćwiczenia online w klasie pierwszej to przede wszystkim wprowadzenie dziecka w świat roślin i zwierząt. Dziecko nauczy się podstawowych pojęć i terminów w zakresie rytmu życia przyrody, zmienności pór roku i współżycia flory i fauny, rozpoznawania i zrozumienia powodów, dla których występują określone zjawiska atmosferyczne. Nauka online, oprócz roślin i zwierząt, wprowadzi ucznia w świat przyrody nieożywionej; dzięki temu dziecko pozna swoją ojczyznę - Polskę, jak również wyjrzy poza granice naszej planety - w bezkresną przestrzeń kosmosu. Poniżej lista przykładowych tematów quizów i gier dla dzieci:

EDUKACJA PRZYRODNICZA W KLASIE 2

Klasa 2 - zawiera materiał edukacyjny dla dzieci 7 i 8-letnich.

Zaprezentujemy jeszcze szersze spojrzenie na świat roślin i zwierząt. Pewne podstawowe zagadnienia zyskają na atrakcyjności, dochodzą zupełnie nowe tematy. Quizy edukacyjne z przyrody dla klasy 2 to wspaniała okazja na rozwinięcie zainteresowania dzieci tematyką przyrody. Poniżej lista przykładowych tematów quizów i gier dla dzieci:

EDUKACJA PRZYRODNICZA W KLASIE 3

Klasa 3  - zadania i ćwiczenia edukacyjne z których skorzystają 8,9 i 10-latkowie.

Edukacja online z przyrody to fascynująca przygoda! Niech zatem trwa jak najdłużej! W klasie 3 proponujemy zupełnie nowe quizy i gry edukacyjne z przyrody. Świat roślin, zwierząt oraz przyrody nieożywionej wzbogaciliśmy o serię quizów dotyczących budowy człowieka. Wszystko, co czeka na ucznia w tym module stworzyliśmy po to, aby kształtować w młodych ludziach zmysł prawdziwego przyrodnika - pasjonata. Oto przykładowe tematy:

TO NIE WSZYSTKO

Portal zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji polonistycznej, matematycznej i języka angielskiego.