Zdobywcywiedzy to platforma edukacyjna dla dzieci oferująca zadania z języka polskiego online dla klasy 3 szkoły podstawowej. Każdy poziom nauki wymaga odpowiedniego zaangażowania, które nie powinno słabnąć, a wręcz przeciwnie uczeń powinien chcieć poznawać nowe informacje i dowiadywać się ciekawostek z języka polskiego oraz innych przedmiotów. Jeżeli chodzi o język polski online dla uczniów klasy 3, to zapraszamy do wnikliwego zapoznania się zagadnieniami, które obowiązują uczniów na tym poziomie.

ZOBACZ FILM PREZENTACYJNY

Zadania z języka polskiego online dla uczniów klasy 3 stworzono na podstawie rzetelnej wiedzy pedagogów

W klasie 3 online uczeń poszerza swoją wiedzę na temat reguł ortograficznych, głosek, liter oraz sylab, gramatyki, a także poznaje proste formy pisemne w formie zaproszeń, ogłoszeń czy listów. Wchodząc w panel i klikając w zestaw ćwiczeń dla klasy 3, dziecko może wybrać interesujący go rozdział. Jeżeli dzisiaj ma chęć nauki ortografii, wystarczy kliknąć i wybrać ćwiczenie, które w danym momencie chce rozwiązać.

Platforma oferuje liczne ćwiczenia w formie krzyżówek, puzzli czy zadań ze słuchu. Dziecko uczy się poprzez gry i ta forma przyswajania wiedzy stawia nas wysoko ponad konkurencją.

Jakie korzyści wynikają z korzystania z platformy?

Język polski i ćwiczenia online podane w przystępny sposób dostarczają uczniom, jak i rodzicom wielu korzyści, do których zaliczamy:

  • utrwalenie wiedzy na każdym etapie nauki;
  • poszerzanie wiedzy i umiejętności językowych;
  • inwestycję w przyszłość dziecka;
  • motywację do rozwiązywania kolejnych ćwiczeń, która wynika z formy grywalizacji;
  • możliwość kontroli poczynań dziecka i zadawanie prac domowych przez rodzica.

Zakup abonamentów jest niezwykle przejrzysty i prosty, a można wykupić je na okres jednego miesiąca, 6 miesięcy lub 12 miesięcy.

ZdobywcyWiedzy.pl dbają o każdy aspekt związany z platformą, kładąc nacisk na bezpieczeństwo w sieci i ochronę prywatności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na inne przedmioty oraz do korzystania z naszej bazy wiedzy.

TO NIE WSZYSTKO!

Portal zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.

Kup Dostęp Wypróbuj DEMO