Witaj

Sprawdź nasze interaktywne ćwiczenia i gry edukacyjne online z matematyki przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.

 Wszystkie zadania, quizy, gry edukacyjne dostępne są on-line bez konieczności pobierania oprogramowania.

Pamiętaj ZdobywcyWiedzy.pl, to również ćwiczenia z języka polskiego, przyrody i języka angielskiego.

To nie wszystko!

Rodzice i Nauczyciele otrzymają specjalny panel dzięki, któremu mogą sprawdzać postępy w nauce, a także zadawać prace domowe.

TWOJE DZIECKO BĘDZIE ZACHWYCONE.  NAUKA PRZEZ ZABAWĘ.

Kup Dostęp Wypróbuj DEMO

Matematyka nie musi być trudna! zdobywcywiedzy.pl to portal edukacyjny, dzięki któremu Twoje dziecko polubi matematykę. Zadania online dla dzieci, które umieszczone są na platformie oferują uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom kompleksowy kurs przez wszystkie omawiane w szkole treści i tematy. Ćwiczenia z matematyki dla dzieci to również gwarancja postępów w nauce. Czego wspólnie z nami nauczy się Twoje dziecko?

EDUKACJA MATEMATYCZNA W KLASIE 1

Klasa 1 - ćwiczenia odpowiednie dla dzieci z przedziału wiekowego 5-7 lat.

Pierwsza klasa szkoły podstawowej to doskonały moment, aby zainteresować ucznia matematyką na tyle, aby została jego przyjaciółką na całe życie.

Edukacja online dla dzieci jest w tym zakresie bardzo przydatnym narzędziem. Naszą intencją jest położenie nacisku na sferę rozumienia zarówno prostych, jak i trudniejszych zagadnień matematycznych na tym etapie kształcenia.

W klasie pierwszej zdobywcywiedzy.pl pomogą dziecku opanować i utrwalić umiejętności z konkretnych obszarów. Ćwiczenia matematyczne zdobywcywiedzy.pl obejmują następujące działy:

EDUKACJA MATEMATYCZNA W KLASIE 2

Klasa 2 - zawiera materiał edukacyjny dla dzieci 7 i 8-letnich.

Zdobywcywiedzy.pl w klasie drugiej oferują kontynuację i rozwinięcie tematów matematycznych. Quizy edukacyjne zawierają zarówno powtórzenie określonych zagadnień, jak również wprowadzają nowe, zgodnie z założeniami podstawy programowej. W klasie 2 Twoje dziecko nauczy się między innymi następujących zagadnień:

EDUKACJA MATEMATYCZNA W KLASIE 3

Klasa 3  - zadania, ćwiczenia edukacyjne z których skorzystają 8,9 i 10-latkowie.

Zadania on-line dla dzieci w klasie 3 to już wyższy stopień wtajemniczenia! Ćwiczenia online z matematyki obfitują w coraz to trudniejsze zagadnienia, wprowadzając uczniów głębiej w świat liczb, działań, które można na nich wykonywać. Rozbudowane zostały działy dotyczące takich tematów jak miara, waga, zegar i kalendarz.

Dwa słowa na koniec… Przedstawiona powyżej lista nie wyczerpuje oczywiście wszystkich tematów, które realizuje platforma edukacyjna zdobywcywiedzy.pl. Gorąco zachęcamy Państwa do samodzielnego zapoznania się z zawartością merytoryczną, jaką posiadają nasze quizy i gry edukacyjne. Jesteśmy przekonani, że z łatwością odnajdziecie Państwo wszystkie tematy i zagadnienia, które interesują Państwa dzieci. Chcemy również, aby wszystkie nasze zadania online dla dzieci były podstawą do jeszcze lepszych wyników w nauce. Do zobaczenia w krainie matematyki!

TO NIE WSZYSTKO!

Zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kup Dostęp Wypróbuj DEMO