Ćwiczenia matematyczne online

Nasza platforma edukacyjna dla dzieci to także zadania matematyczne online, które są uzupełnieniem dotychczas zdobytej wiedzy szkolnej. Interaktywne ćwiczenia oraz gry edukacyjne przeznaczone są dla najmłodszych w wieku od 5 do 10 lat. Proponujemy naukę poprzez zabawę, zwaną grywalizacją, która przynosi skuteczne efekty. Dostosowujemy poziom kształcenia do poziomu rozwoju dziecka. Zajęcia są tak dobrane, aby uczniowie byli w stanie je rozwiązać, jednakowo ugruntowując i wzmacniając zdobytą wiedzę.

Kup Dostęp Wypróbuj DEMO

Matematyka nie musi być trudna! zdobywcywiedzy.pl to portal edukacyjny, dzięki któremu Twoje dziecko polubi matematykę. Zadania online dla dzieci, które umieszczone są na platformie oferują uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom kompleksowy kurs przez wszystkie omawiane w szkole treści i tematy. Ćwiczenia z matematyki dla dzieci to również gwarancja postępów w nauce. Czego wspólnie z nami nauczy się Twoje dziecko?

EDUKACJA MATEMATYCZNA W KLASIE 1

Klasa 1 - ćwiczenia odpowiednie dla dzieci z przedziału wiekowego 5-7 lat.

Pierwsza klasa szkoły podstawowej to doskonały moment, aby zainteresować ucznia matematyką na tyle, aby została jego przyjaciółką na całe życie.

Edukacja online dla dzieci jest w tym zakresie bardzo przydatnym narzędziem. Naszą intencją jest położenie nacisku na sferę rozumienia zarówno prostych, jak i trudniejszych zagadnień matematycznych na tym etapie kształcenia.

W klasie pierwszej zdobywcywiedzy.pl pomogą dziecku opanować i utrwalić umiejętności z konkretnych obszarów. Ćwiczenia matematyczne zdobywcywiedzy.pl obejmują następujące działy:

EDUKACJA MATEMATYCZNA W KLASIE 2

Klasa 2 - zawiera materiał edukacyjny dla dzieci 7 i 8-letnich.

Zdobywcywiedzy.pl w klasie drugiej oferują kontynuację i rozwinięcie tematów matematycznych. Quizy edukacyjne zawierają zarówno powtórzenie określonych zagadnień, jak również wprowadzają nowe, zgodnie z założeniami podstawy programowej. W klasie 2 Twoje dziecko nauczy się między innymi następujących zagadnień:

EDUKACJA MATEMATYCZNA W KLASIE 3

Klasa 3  - zadania, ćwiczenia edukacyjne z których skorzystają 8,9 i 10-latkowie.

Zadania on-line dla dzieci w klasie 3 to już wyższy stopień wtajemniczenia! Ćwiczenia online z matematyki obfitują w coraz to trudniejsze zagadnienia, wprowadzając uczniów głębiej w świat liczb, działań, które można na nich wykonywać. Rozbudowane zostały działy dotyczące takich tematów jak miara, waga, zegar i kalendarz.

Zadania matematyczne online – wspomóż dziecko w nauce pozaszkolnej

Jeżeli zastanawiasz się, czy lekcje matematyki online są skuteczne i przydatne, to natychmiast odpowiadamy, że jak najbardziej. Korzystające z naszej platformy rodziny oraz ich dzieci potwierdzają, że nauka tą metodą jest niezwykle skuteczna i przyjemna. Ponadto dziecko może edukować się w każdym momencie, gdyż wszystko odbywa się za pośrednictwem komputera lub smartfona z dostępem do Internetu.

Platforma Zdobywcy Wiedzy kładzie nacisk na zrozumienie poszczególnych zagadnień, które są trudniejsze, jak również przygotowuje młodzież do dalszych wyzwań matematycznych. Proponujemy zajęcia matematyczne online dla dzieci z klasy 1, 2 oraz 3, jednak to nie wszystko. Na naszym portalu znajdziesz o wiele więcej ciekawych zadań i wyzwań, nie tylko z matematyki, ale także z języka polskiego, języka angielskiego czy z przyrody. Nasza platforma jest w pełni rekomendowana przez nauczycieli, rodziców oraz zadowolonych uczniów, a programy są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko poszerzało swoje pasje i wiedzę w domowym zaciszu, to platforma edukacyjna Zdobywcy Wiedzy jest idealnym narzędziem. Rodzice dzieci również mają dostęp do platformy – mogą monitorować poczynania swojej pociechy, jak i zadawać dodatkowe zadania matematyczne.

 

Dwa słowa na koniec… Przedstawiona powyżej lista nie wyczerpuje oczywiście wszystkich tematów, które realizuje platforma edukacyjna zdobywcywiedzy.pl. Gorąco zachęcamy Państwa do samodzielnego zapoznania się z zawartością merytoryczną, jaką posiadają nasze quizy i gry edukacyjne. Jesteśmy przekonani, że z łatwością odnajdziecie Państwo wszystkie tematy i zagadnienia, które interesują Państwa dzieci. Chcemy również, aby wszystkie nasze zadania online dla dzieci były podstawą do jeszcze lepszych wyników w nauce. Do zobaczenia w krainie matematyki!

TO NIE WSZYSTKO!

Zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kup Dostęp Wypróbuj DEMO