Oferta dla Nauczycieli
Edukacja Wczesnoszkolna

Jeżeli szukasz:

 • ćwiczeń edukacyjnych online do wykorzystania na tablicy interaktywnej, w pracowni komputerowej, na tablecie, smartfonie,
 • urozmaicenia lekcji w duchu „nauki przez zabawę”,
 • sprawdzonej przez nauczycieli i nagradzanej przez metodyków platformy edukacyjnej dla edukacji wczesnoszkolnej,
 • materiału edukacyjnego z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego, przygotowanego zgodnie z obowiązującą podstawą programową,
 • możliwości zdalnego zadawania prac domowych uczniom,
 • wykorzystania grywalizacji dla dzieci (motywującego zbierania punktów)…

  … to doskonale trafiłeś!

Możesz pozyskać Zdobywców Wiedzy do swojej klasy/ szkoły w kilku wariantach do wyboru:

Interesuje mnie wyłącznie konto nauczycielskie - (kliknij i zobacz ofertę)

Konto dla Ciebie

 • Skorzystaj z pełnego dostępu do ćwiczeń edukacyjnych online Zdobywcy Wiedzy dla siebie i swojej klasy. W tym wariancie nie kupujesz kont dla uczniów, lecz tylko i wyłącznie dla siebie. Możesz swobodnie prezentować ćwiczenia online uczniom na tablicy interaktywnej lub na rzutniku w klasie.

Koszt Konta dla Ciebie to jedyne 500 PLN na 12 miesięcy dostępu.  W przypadku zamówienia większej liczby kont możliwy rabat.

 

Interesują mnie konta zarówno dla mnie, jak i dla moich uczniów - (kliknij i zobacz ofertę)

Konto dla Ciebie i Twojej Klasy

 • Pakiet dla Ciebie i całej Twojej klasy. Decydując się na ten wariant, każde dziecko w Twojej klasie otrzyma konto Ucznia, z którego będzie mogło korzystać zarówno w szkole, jak i w domu. Możesz pracować z uczniami grupowo na tablicy interaktywnej lub indywidualnie w pracowni komputerowej , gdzie każdy uczeń będzie mógł zalogować się na swoim koncie.
 • Konta uczniów połączymy z Kontem dla Ciebie zupełnie bezpłatnie. Będziesz mógł utworzyć grupę uczniowską, zarządzać nią, indywidualizować prace z uczniami delegując zróżnicowane zadania dla różnych uczniów, zadawać im prace domowe, przeglądać statystyki ich aktywności.
 • Uczniowie będą mogli zbierać motywujące punkty, diamenty, odznaki a wyniki, które osiągną w toku nauki będą prezentowane w rankingach Zdobywców Wiedzy.

Koszt tego pakietu wynosi 50 PLN/ dziecko/ 12 m-cy dostępu, przy zamówieniu dla minimum 10-ciu uczniów. Pamiętaj, że Konto dla Ciebie jest w tym wariancie gratis!

WYBIERAM

Interesują mnie konta stanowiskowe - (kliknij i zobacz ofertę)

Konta stanowiskowe

 • Jeżeli chcesz wyposażyć w dostęp do naszej platformy edukacyjnej na przykład tablicę interaktywną, komputery w pracowni lub tablety w Szkole, a nie zależy Ci na zakupie kont dla poszczególnych uczniów – ten wariant jest właśnie dla Ciebie! Możesz na przykład wykupić licencję na korzystanie z platformy na tablicach interaktywnych w klasach lub na komputerach w pracowni, czy tabletach. Każdy egzemplarz sprzętu zostanie wyposażony w oddzielną licencję.
 • Z dostępu do ćwiczeń edukacyjnych w ramach kont stanowiskowych będziesz mógł korzystać indywidualnie lub wspólnie z uczniami w czasie zajęć lekcyjnych w szkole.

Koszt tej licencji to 50 PLN/ komputer/ 12 m-cy.

Pamiętaj, że Konto dla Ciebie jest w tym wariancie gratis! Analogicznie, jak w wariancie Konto dla Ciebie, zawiesimy Twoje konto na okres wakacji, dzięki czemu będziesz mieć dostęp  w czasie, kiedy odbywają się zajęcia dydaktyczne.

 

WYBIERAM

Interesuje mnie zorganizowanie warsztatów edukacyjnych dla uczniów - (kliknij i zobacz ofertę)

Warsztat edukacyjne

 • Nasze edukacyjne warsztaty dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej to doskonały sposób, aby zapewnić dzieciom wspaniałą zabawę z nauką a jednocześnie pozyskać bezpłatnie Konto dla Ciebie.
 • Zaproś Zdobywców Wiedzy do swojej Szkoły! Przeprowadzimy w Twojej klasie angażujące, ciekawe zajęcia z dziećmi z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.
 • Jeżeli nie masz jeszcze w sali tablicy interaktywnej – nie martw się – przywieziemy swoją! Będziemy uczyć się wspólnie z dziećmi na wybrany przez Ciebie temat, nagrodzimy ich zaangażowanie atrakcyjnymi gadżetami i dyplomami uczestnictwa!

Dowiedz się więcej o naszych warsztatach: https://zdobywcywiedzy.pl/warsztaty-dla-szkol-podstawowych/

 

WYBIERAM

Zobacz relację wideo:

Jak nauczyciele korzystają z ćwiczeń edukacyjnych online ZdobwycyWiedzy.pl

 

JĘZYK POLSKI - ZOBACZ FILM 

PRZYRODA - ZOBACZ FILM

MATEMATYKA - ZOBACZ ĆWICZENIA

ANGIELSKI - ZOBACZ FILM