Cała platforma
na jednym pendrivie

 

 

 

 

 

 

 

Jeden pendrive -
tysiące quizów, gier i ćwiczeń

Serdecznie zachęcamy Państwa do wypróbowania naszego nowego produktu, jakim jest pamięć mobilna gromadząca wszystkie materiały udostępnione na platformie internetowej ZdobywcyWiedzy.pl

Przeniesienie na pendrive’a 1500 quizów, ćwiczeń i gier edukacyjnych to innowacja, dzięki której nauka wczesnoszkolna będzie jeszcze prostsza, przyjemniejsza oraz bardziej efektywna.

 

 

 

 

 

 

 

Pomoc dydaktyczna
w wersji off-line

Do najistotniejszych zalet tego rozwiązania należy możliwość korzystania z różnorodnych pomocy edukacyjnych, oferowanych przez portal ZdobywcyWiedzy.pl, nawet przy braku dostępu do Internetu.

Połączenie z Siecią jest niezbędne tylko podczas instalacji, kiedy to użytkownik proszony jest o podanie numeru seryjnego pamięci USB.

Wykupiony program może zostać zainstalowany na tylu urządzeniach, ile numerów seryjnych posiada nabywca. Sprawia to, iż pendrive ZdobywcyWiedzy.pl jest w pełni mobilną, interaktywną pomocą dydaktyczną, którą powinni docenić zwłaszcza nauczyciele decydujący się na wykorzystanie tablicy interaktywnej w edukacji wczesnoszkolnej.

 

 

 

 

 

 

 

Interaktywne ćwiczenia dla dzieci

Wykonywanie atrakcyjnych, zgodnych z podstawą programową ćwiczeń przez kolejnych uczniów podchodzących do tablicy interaktywnej pozwoli zwiększyć ich zaangażowanie podczas zajęć, a tym samym wpłynie dodatnio na koncentrację oraz szybkość przyswajania wiedzy.

Ciekawe ćwiczenia i towarzysząca im dopracowana oprawa graficzna sprawią, iż mozolne opanowywanie materiału szkolnego zmieni się w doskonałą zabawę oraz fascynującą przygodę.

 

 

 

 

 

 

Lekcje na tablicę multimedialną

Dla dydaktyków zastanawiających się nad wyborem najbardziej efektywnego z multimedialnych programów edukacyjnych dla dzieci istotny będzie też fakt, iż materiał znajdujący się naszym nośniku danych został podzielony na działy oraz uporządkowany zgodnie z rosnącym poziomem trudności zadań.

Gry edukacyjne z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, matematyka oraz przyroda stanowią optymalną odpowiedź na zbyt małą aktywność na lekcjach i trudności ze skupieniem, będące częstym problemem dzieci uczęszczających do klas 1-3 szkoły podstawowej. Gdy dodamy do tego niezwykle wygodną formę pendrive’a, przeznaczonego do użycia off-line wszędzie tam, gdzie brak dostatecznie szybkiego i przepustowego łącza internetowego wyklucza korzystanie z zasobów Sieci Web w sali lekcyjnej, otrzymamy „skrojone na miarę" narzędzie dla nauczycieli nauczania początkowego pragnących znaleźć wartościowy i rozwijający program do wykorzystania na tablicy interaktywnej w edukacji wczesnoszkolnej.

Oferta specjalna

Przygotowaliśmy też ofertę specjalną, pendrive’y z pojedynczymi przedmiotami. Kliknij wybrany przedmiot, by przyjrzeć się szczegółom oferty.

Cała platforma na jednym pendrivie

Wypróbuj nasz nowy produkt, jakim jest platforma ZdobywcyWiedzy.pl, ze wszystkimi jej materiałami na pendrivie:

  • Dzięki ćwiczeniom na pendrivie nauka wczesnoszkolna będzie jeszcze przyjemniejsza oraz bardziej efektywna.
  • Istotną zaletą tego rozwiązania jest możliwość korzystania z pomocy edukacyjnych, oferowanych przez portal ZdobywcyWiedzy.pl, bez dostępu do Internetu.
  • Program może zostać zainstalowany na tylu urządzeniach, ile numerów seryjnych posiada nabywca.
  • Pendrive ZdobywcyWiedzy.pl jest mobilną, interaktywną pomocą dydaktyczną, którą docenią zwłaszcza nauczyciele wykorzystujący podczas lekcji tablicę interaktywną.

Koszt „Platformy na pendrivie" do zainstalowania na 3 urządzeniach to 2499 PLN.

W cenie oferujemy na okres 3 miesięcy również 75 kont uczniowskich i 3 konta nauczycielskie na platformie online.

Zamów platformę na pendrivie

Wypełnij i prześlij poniższy formularz:

Zamawiam „Całą platformę na pendrivie" w cenie 2499 PLN.