Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

Numbers

Liczby dla dzieci po angielsku

Dziecko pozna i przećwiczy słówka angielskie określające liczby. Materiał edukacyjny dla dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej.
Liczę do dziesięciu

Liczę do dziesięciu

Liczenie do 10 po angielsku

Liczenie do 10 po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie liczb z tego zakresu w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo liczb. Słownictwo w quizie: one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten.
Liczę do dwudziestu

Liczę do dwudziestu

Liczenie do 20 po angielsku

Liczenie do 20 po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie liczb z tego zakresu w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo liczb. Słownictwo w quizie: eleven, twelve, thirteen, fourteen, fifteen, sixteen, seventeen, eighteen, nienteen, twenty.
...80, 90, 100!

...80, 90, 100!

Liczenie do 100 po angielsku

Liczenie do 100 po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie liczb z tego zakresu w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo liczb. Słownictwo w quizie: ten, twenty, thirty, forty, fifty, sixty, seventy, eighty, ninety, one hundred.
Memory z liczbami 1-10

Memory z liczbami 1-10

Ćwiczenie angielskich liczb 1-10

Ćwiczenie angielskich liczb 1-10. Uczeń grając w memory utrwala liczby z zakresu 1-10 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i na podstawie nagrań dźwiękowych dobieranie ich w pary. Po dobrym połączeniu uczeń widzi obrazek przedstawiający daną liczbę.
Memory z liczbami 11-20

Memory z liczbami 11-20

Ćwiczenie angielskich liczb 11-20

Ćwiczenie angielskich liczb 11-20. Uczeń grając w memory utrwala liczby z zakresu 11-20 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i na podstawie nagrań dźwiękowych dobieranie ich w pary. Po dobrym połączeniu uczeń widzi obrazek przedstawiający daną liczbę.
Memory z liczbami 1-100

Memory z liczbami 1-100

Ćwiczenie angielskich liczb 1-100

Ćwiczenie angielskich liczb 1-100. Uczeń grając w memory utrwala liczby z zakresu 1-100 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i na podstawie nagrań dźwiękowych dobieranie ich w pary. Po dobrym połączeniu uczeń widzi obrazek przedstawiający daną liczbę.
Liczbowe fotografie

Liczbowe fotografie

Utrwalanie liczb 1-10 po angielsku

Utrwalanie liczb 1-10 po angielsku. Uczeń ćwiczy słownictwo z kręgu liczb 1-10. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten.
Do dwudziestu!

Do dwudziestu!

Utrwalanie liczb 11-20 po angielsku

Utrwalanie liczb 11-20 po angielsku. Uczeń ćwiczy słownictwo z kręgu liczb 11-20. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: eleven, twelve, thirteen, fourteen, fifteen, sixteen, seventeen, eighteen, nineteen, twenty.
Aparat liczy do stu!

Aparat liczy do stu!

Utrwalanie liczb 10-100 po angielsku

Utrwalanie liczb 10-100 po angielsku. Uczeń ćwiczy słownictwo z kręgu liczb 10-100. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie.Słownictwo w quizie: ten, twenty, thirty, forty, fifty, sixty, seventy, eighty, ninety, one hundred..
Wesoło do dziesięciu

Wesoło do dziesięciu

Angielskie słówka liczenie

Angielskie słówka liczenie. Utrwalenie znajomości liczb 1-10. Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek. Słownictwo w quizie: one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten.
Od 11 do 20

Od 11 do 20

Liczenie 11-20 po angielsku

Liczenie 11-20 po angielsku.Utrwalenie znajomości liczb 11-20. Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek. Słownictwo w quizie: eleven, twelve, thirteen, fourteen, fifteen, sixteen, seventeen, eighteen, nienteen, twenty.
Połącz liniami!

Połącz liniami!

Angielskie liczenie do 100

Angielskie liczenie do 100. Utrwalenie znajomości liczb 10-100 (co dziesięć). Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek. Słownictwo w quizie: ten, twenty, thirty, forty, fifty, sixty, seventy, eighty, ninety, one hundred.
Dodaję i odejmuję

Dodaję i odejmuję

Utrwalenie liczb 1-100 po angielsku

Utrwalenie liczb 1-100 po angielsku - wykonywanie działań matematycznych (dodawanie i odejmowanie). Uczeń utrwala czytanie działań matematycznych po angielsku. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie nagrania i wpisanie wyniku działania matematycznego w puste okienko.
Mnożę i dzielę

Mnożę i dzielę

Działania matematyczne po angielsku

Działania matematyczne po angielsku. Wykonywanie działań matematycznych (mnożenie i dzielenie). Uczeń utrwala czytanie działań matematycznych po angielsku. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie nagrania i wpisanie wyniku działania matematycznego w puste okienko.
Piszę liczby 1-10

Piszę liczby 1-10

Angielska pisownia liczb 1-10

Angielska pisownia liczb 1-10. Uczeń ćwiczy pisownię liczb 1-10 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów.
Piszę liczby 11-20

Piszę liczby 11-20

Angielska pisownia liczb 11-20

Angielska pisownia liczb 11-20. Uczeń ćwiczy pisownię liczb 11-20 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów.
Piszę dziesiątkami

Piszę dziesiątkami

Angielska pisownia liczb 1-100

Angielska pisownia liczb 1-100. Uczeń ćwiczy pisownię liczb - pełnych dziesiątek z zakresu 1-100 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów.
Piszę liczby dwucyfrowe

Piszę liczby dwucyfrowe

Pisownia angielska liczb dwucyfrowych

Pisownia angielska liczb dwucyfrowych. Uczeń ćwiczy pisownię liczb dwucyfrowych w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów.
Liczbowe klocki 1-20

Liczbowe klocki 1-20

Pisownia po angielsku liczb 1-20

Pisownia po angielsku liczb 1-20. Uczeń ćwiczy pisownię liczb z zakresu 1-20. Zadaniem ucznia jest układanie z klocków słownych zapisów liczb. Na wykonanie wszystkich zadań jest ograniczony czas!
Liczbowe klocki 10-100

Liczbowe klocki 10-100

Pisownia po angielsku liczb 10-100

Pisownia po angielsku liczb 10-100. Uczeń ćwiczy pisownię liczb z zakresu 10-100. Zadaniem ucznia jest układanie słownych zapisów liczb z klocków pokazanych na ekranie. Na wykonanie zadań jest ograniczony czas.
Ile masz lat?

Ile masz lat?

Pytanie o wiek po angielsku

Pytanie o wiek po angielsku. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim. Ćwiczenie odpowiadania na pytanie: How old are you?
Ile lat ma twój brat?

Ile lat ma twój brat?

Pytanie "ile ma lat" po angielsku

Pytanie "ile ma lat" po angielsku. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim. Ćwiczenie odpowiadania na pytanie: "How old is your mum/ dad/ brother/ sister/ grandma/ grandpa?"
Co posiadamy?

Co posiadamy?

Język angielski Pytanie o posiadanie

Język angielski Pytanie o posiadanie. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim. Ćwiczenie odpowiadania na pytanie: "How many...have you got?". Słownictwo wykorzystane w quizie: books, cats, brothers, dogs, dolls, hamsters, pencils, pens, sisters.
Zadzwoń do mnie!

Zadzwoń do mnie!

Jak zapytać o numer telefonu po angielsku?

Jak zapytać o numer telefonu po angielsku? What's your phone number? - ćwiczenie rozumienia liczb ze słuchu. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie nagrania zawierającego numer telefonu i wybranie tego numeru na klawiaturze telefonu.