Tryb gość - ćwiczenia ograniczone czasowo. Zarejestruj bezpłatne konto, żeby mieć dostęp do wielu ćwiczeń w pełnej wersji.

;
Numbers Wybierz kategorię, ćwiczenie i graj

Liczby dla dzieci po angielsku

Dziecko pozna i przećwiczy słówka angielskie określające liczby. Materiał edukacyjny dla dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej.
Liczę do dziesięciu

Liczę do dziesięciu

Liczenie do 10 po angielsku

Liczenie do 10 po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie liczb z tego zakresu w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo liczb. Słownictwo w quizie: one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten.

0
...
?
Liczę do dwudziestu

Liczę do dwudziestu

Liczenie do 20 po angielsku

Liczenie do 20 po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie liczb z tego zakresu w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo liczb. Słownictwo w quizie: eleven, twelve, thirteen, fourteen, fifteen, sixteen, seventeen, eighteen, nienteen, twenty.

0
...
?
...80, 90, 100!

...80, 90, 100!

Liczenie do 100 po angielsku

Liczenie do 100 po angielsku. Uczeń ćwiczy rozpoznawanie i nazywanie liczb z tego zakresu w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kolejnych puzzli i wysłuchanie poprawnej wymowy słówek. Klikając odkryte już puzzle, uczeń może ponownie odtworzyć wymowę i utrwalić nazewnictwo liczb. Słownictwo w quizie: ten, twenty, thirty, forty, fifty, sixty, seventy, eighty, ninety, one hundred.

0
...
?
Memory z liczbami 1-10

Memory z liczbami 1-10

Ćwiczenie angielskich liczb 1-10

Ćwiczenie angielskich liczb 1-10. Uczeń grając w memory utrwala liczby z zakresu 1-10 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i na podstawie nagrań dźwiękowych dobieranie ich w pary. Po dobrym połączeniu uczeń widzi obrazek przedstawiający daną liczbę.

0
...
?
Memory z liczbami 11-20

Memory z liczbami 11-20

Ćwiczenie angielskich liczb 11-20

Ćwiczenie angielskich liczb 11-20. Uczeń grając w memory utrwala liczby z zakresu 11-20 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i na podstawie nagrań dźwiękowych dobieranie ich w pary. Po dobrym połączeniu uczeń widzi obrazek przedstawiający daną liczbę.

0
...
?
Memory z liczbami 1-100

Memory z liczbami 1-100

Ćwiczenie angielskich liczb 1-100

Ćwiczenie angielskich liczb 1-100. Uczeń grając w memory utrwala liczby z zakresu 1-100 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest odkrywanie kart i na podstawie nagrań dźwiękowych dobieranie ich w pary. Po dobrym połączeniu uczeń widzi obrazek przedstawiający daną liczbę.

0
...
?
Liczbowe fotografie

Liczbowe fotografie

Utrwalanie liczb 1-10 po angielsku

Utrwalanie liczb 1-10 po angielsku. Uczeń ćwiczy słownictwo z kręgu liczb 1-10. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten.

0
...
?
Do dwudziestu!

Do dwudziestu!

Utrwalanie liczb 11-20 po angielsku

Utrwalanie liczb 11-20 po angielsku. Uczeń ćwiczy słownictwo z kręgu liczb 11-20. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie. Słownictwo w quizie: eleven, twelve, thirteen, fourteen, fifteen, sixteen, seventeen, eighteen, nineteen, twenty.

0
...
?
Aparat liczy do stu!

Aparat liczy do stu!

Utrwalanie liczb 10-100 po angielsku

Utrwalanie liczb 10-100 po angielsku. Uczeń ćwiczy słownictwo z kręgu liczb 10-100. Zadaniem ucznia jest zrobienie multimedialnych zdjęć, składających się z obrazu i nagrania oraz przyporządkowanie ich do odpowiednio podpisanych miejsc w albumie.Słownictwo w quizie: ten, twenty, thirty, forty, fifty, sixty, seventy, eighty, ninety, one hundred..

0
...
?
Wesoło do dziesięciu

Wesoło do dziesięciu

Angielskie słówka liczenie

Angielskie słówka liczenie. Utrwalenie znajomości liczb 1-10. Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek. Słownictwo w quizie: one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten.

0
...
?
Od 11 do 20

Od 11 do 20

Liczenie 11-20 po angielsku

Liczenie 11-20 po angielsku.Utrwalenie znajomości liczb 11-20. Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek. Słownictwo w quizie: eleven, twelve, thirteen, fourteen, fifteen, sixteen, seventeen, eighteen, nienteen, twenty.

0
...
?
Połącz liniami!

Połącz liniami!

Angielskie liczenie do 100

Angielskie liczenie do 100. Utrwalenie znajomości liczb 10-100 (co dziesięć). Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek. Słownictwo w quizie: ten, twenty, thirty, forty, fifty, sixty, seventy, eighty, ninety, one hundred.

0
...
?
Dodaję i odejmuję

Dodaję i odejmuję

Utrwalenie liczb 1-100 po angielsku

Utrwalenie liczb 1-100 po angielsku - wykonywanie działań matematycznych (dodawanie i odejmowanie). Uczeń utrwala czytanie działań matematycznych po angielsku. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie nagrania i wpisanie wyniku działania matematycznego w puste okienko.

0
...
?
Mnożę i dzielę

Mnożę i dzielę

Działania matematyczne po angielsku

Działania matematyczne po angielsku. Wykonywanie działań matematycznych (mnożenie i dzielenie). Uczeń utrwala czytanie działań matematycznych po angielsku. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie nagrania i wpisanie wyniku działania matematycznego w puste okienko.

0
...
?
Piszę liczby 1-10

Piszę liczby 1-10

Angielska pisownia liczb 1-10

Angielska pisownia liczb 1-10. Uczeń ćwiczy pisownię liczb 1-10 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów.

0
...
?
Piszę liczby 11-20

Piszę liczby 11-20

Angielska pisownia liczb 11-20

Angielska pisownia liczb 11-20. Uczeń ćwiczy pisownię liczb 11-20 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów.

0
...
?
Piszę dziesiątkami

Piszę dziesiątkami

Angielska pisownia liczb 1-100

Angielska pisownia liczb 1-100. Uczeń ćwiczy pisownię liczb - pełnych dziesiątek z zakresu 1-100 w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów.

0
...
?
Piszę liczby dwucyfrowe

Piszę liczby dwucyfrowe

Pisownia angielska liczb dwucyfrowych

Pisownia angielska liczb dwucyfrowych. Uczeń ćwiczy pisownię liczb dwucyfrowych w języku angielskim. Zadaniem ucznia jest jak najszybsze wpisanie dziesięciu wyrazów.

0
...
?
Liczbowe klocki 1-20

Liczbowe klocki 1-20

Pisownia po angielsku liczb 1-20

Pisownia po angielsku liczb 1-20. Uczeń ćwiczy pisownię liczb z zakresu 1-20. Zadaniem ucznia jest układanie z klocków słownych zapisów liczb. Na wykonanie wszystkich zadań jest ograniczony czas!

0
...
?
Liczbowe klocki 10-100

Liczbowe klocki 10-100

Pisownia po angielsku liczb 10-100

Pisownia po angielsku liczb 10-100. Uczeń ćwiczy pisownię liczb z zakresu 10-100. Zadaniem ucznia jest układanie słownych zapisów liczb z klocków pokazanych na ekranie. Na wykonanie zadań jest ograniczony czas.

0
...
?
Ile masz lat?

Ile masz lat?

Pytanie o wiek po angielsku

Pytanie o wiek po angielsku. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim. Ćwiczenie odpowiadania na pytanie: How old are you?

0
...
?
Ile lat ma twój brat?

Ile lat ma twój brat?

Pytanie "ile ma lat" po angielsku

Pytanie "ile ma lat" po angielsku. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim. Ćwiczenie odpowiadania na pytanie: "How old is your mum/ dad/ brother/ sister/ grandma/ grandpa?"

0
...
?
Co posiadamy?

Co posiadamy?

Język angielski Pytanie o posiadanie

Język angielski Pytanie o posiadanie. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim. Ćwiczenie odpowiadania na pytanie: "How many...have you got?". Słownictwo wykorzystane w quizie: books, cats, brothers, dogs, dolls, hamsters, pencils, pens, sisters.

0
...
?
Zadzwoń do mnie!

Zadzwoń do mnie!

Jak zapytać o numer telefonu po angielsku?

Jak zapytać o numer telefonu po angielsku? What's your phone number? - ćwiczenie rozumienia liczb ze słuchu. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie nagrania zawierającego numer telefonu i wybranie tego numeru na klawiaturze telefonu.

0
...
?

Brawo! Masz nową odznakę!

Brawo! Zdobyłeś odznakę!

lub