ZOBACZ OPINIE NA TEMAT PLATFORMY EDUKACYJNEJ

ZdobywcyWiedzy.pl

media o zdobywcach wiedzy

Z pozoru wydaje się, że to jeden z kolejnych materiałów, których jest pełno w Internecie. To jednak tylko pozory: pod wieloma względami platforma jest wyjątkowa i wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań tego typu. To, co ją odznacza, to pełny profesjonalizm w wykonaniu, treść zgodna z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz atrakcyjna szata graficzna. Jednak największą zaletą tej platformy edukacyjnej jest zastosowany mechanizm grywalizacji(...).

 

Dobra polska szkoła

teacher trainer o Zdobywcach wiedzy

Póki co, platforma podoba mi się bardzo, bo elementy wiedzy z podstawowych przedmiotów, czyli polski, angielski, matematyka i przyroda przeplatają się z elementami gry. Zadań do wyboru jest bardzo dużo, różnią się poziomami trudności, ale nie trzeba robić ich w żadnej szczególnej kolejności.

 

Teacher's Trainer Karolina Kępska

gry edukacyjne dla dzieci

Jak to się sprawdza w praktyce? Naprawdę dobrze - zadania są nie tylko zróżnicowane pod względem treści i ćwiczeń, ale też kolorowe, miłe dla oka i przyciągające uwagę. Na pierwszy rzut oka ciężko je odróżnić od gry komputerowej. Przez to wszystko dzieci nie traktują rozwiązywania quizów jako przykrego obowiązku, ale jak przyjemną zabawę, dzięki którym mogą rozwijać wyobraźnię i poszerzać horyzonty wiedzy. Mało tego, jako rodzice mamy cały czas możliwość i monitorowania postępów naszej pociechy(...).

 

Czasdzieci.pl

zadania edukacyjne dla dzieci online

Platforma imponuje nie tylko rozmiarem, ale i różnorodnością całego przedsięwzięcia. W równym stopniu rodzice, jak i nauczyciele, mają możliwość osobistego planowania zajęć i prac domowych w oparciu o dostępny zestaw zadań, co umożliwia indywidualne podejście do dziecka i dopasowanie treści do jego potrzeb edukacyjnych(...).

 

Edukacja Wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

W dzisiejszych czasach zaplecze multimedialne zyskuje coraz bardziej na wadze i przydatności w trakcie procesu nauczania, a zwłaszcza – w edukacji najmłodszych. Uczniowie traktują współczesną technologię jako swoje naturalne środowisko i poruszają się po nim z niebywałą łatwością. Nic zatem dziwnego, że w równym stopniu rodzice, jak dydaktycy, dążą do uczynienia zajęć i materiału edukacyjnego coraz bardziej atrakcyjnym. Zasadniczo, to nie mamy wyjścia – aby zaciekawić uczniów musimy być na bieżąco, a nawet o krok do przodu(...).

 

Wczesnoszkolni.pl

zadania dla dzieci online

Jak to działa w praktyce? Muszę od razu przyznać, że szata graficzna jest po prostu bajeczna: obrazki pełne kolorów i humoru sprawią, że dzieci mogą w ogóle zapomnieć, że obcują, bądź co bądź, z produktem o charakterze dydaktycznym. Na uwagę zasługuje też duża różnorodność zadań: wykreślanki, malowanki, krzyżówki, zadania na spostrzegawczość, refleks i wiele, wiele innych. Dzięki temu nauka się nie nudzi, dziecko przyswaja wiedzę w sposób naturalny(...).

 

Katarzyna Antosiewicz

CZEKAMY NA WASZE OPINIE POD ADRESEM
POMOC@ZDOBYWCYWIEDZY.PL