ZOBACZ OPINIE NA TEMAT
PLATFORMY EDUKACYJNEJ

UZNANE MEDIA BRANŻOWE

media o zdobywcach wiedzy

Dobra polska szkoła

Z pozoru wydaje się, że to jeden z kolejnych materiałów, których jest pełno w Internecie. To jednak tylko pozory: pod wieloma względami platforma jest wyjątkowa i wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań tego typu. To, co ją odznacza, to pełny profesjonalizm w wykonaniu, treść zgodna z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz atrakcyjna szata graficzna. Jednak największą zaletą tej platformy edukacyjnej jest zastosowany mechanizm grywalizacji(...).

 

   Czytaj cały artykuł

teacher trainer o Zdobywcach wiedzy

Teacher's Trainer Karolina Kępska

Póki co, platforma podoba mi się bardzo, bo elementy wiedzy z podstawowych przedmiotów, czyli polski, angielski, matematyka i przyroda przeplatają się z elementami gry. Zadań do wyboru jest bardzo dużo, różnią się poziomami trudności, ale nie trzeba robić ich w żadnej szczególnej kolejności.

 

   Czytaj cały artykuł

gry edukacyjne dla dzieci
Czasdzieci.pl
Jak to się sprawdza w praktyce? Naprawdę dobrze - zadania są nie tylko zróżnicowane pod względem treści i ćwiczeń, ale też kolorowe, miłe dla oka i przyciągające uwagę. Na pierwszy rzut oka ciężko je odróżnić od gry komputerowej. Przez to wszystko dzieci nie traktują rozwiązywania quizów jako przykrego obowiązku, ale jak przyjemną zabawę, dzięki którym mogą rozwijać wyobraźnię i poszerzać horyzonty wiedzy. Mało tego, jako rodzice mamy cały czas możliwość i monitorowania postępów naszej pociechy(...).
 

   Czytaj cały artykuł

zadania edukacyjne dla dzieci online

Edukacja Wczesnoszkolna

Platforma imponuje nie tylko rozmiarem, ale i różnorodnością całego przedsięwzięcia. W równym stopniu rodzice, jak i nauczyciele, mają możliwość osobistego planowania zajęć i prac domowych w oparciu o dostępny zestaw zadań, co umożliwia indywidualne podejście do dziecka i dopasowanie treści do jego potrzeb edukacyjnych(...).

 

   Czytaj cały artykuł

edukacja wczesnoszkolna
Wczesnoszkolni.pl
W dzisiejszych czasach zaplecze multimedialne zyskuje coraz bardziej na wadze i przydatności w trakcie procesu nauczania, a zwłaszcza – w edukacji najmłodszych. Uczniowie traktują współczesną technologię jako swoje naturalne środowisko i poruszają się po nim z niebywałą łatwością. Nic zatem dziwnego, że w równym stopniu rodzice, jak dydaktycy, dążą do uczynienia zajęć i materiału edukacyjnego coraz bardziej atrakcyjnym. Zasadniczo, to nie mamy wyjścia – aby zaciekawić uczniów musimy być na bieżąco, a nawet o krok do przodu(...).

   Czytaj cały artykuł

zadania dla dzieci online
Katarzyna Antosiewicz
Jak to działa w praktyce? Muszę od razu przyznać, że szata graficzna jest po prostu bajeczna: obrazki pełne kolorów i humoru sprawią, że dzieci mogą w ogóle zapomnieć, że obcują, bądź co bądź, z produktem o charakterze dydaktycznym. Na uwagę zasługuje też duża różnorodność zadań: wykreślanki, malowanki, krzyżówki, zadania na spostrzegawczość, refleks i wiele, wiele innych. Dzięki temu nauka się nie nudzi, dziecko przyswaja wiedzę w sposób naturalny(...).

   Czytaj cały artykuł

CZEKAMY NA WASZE OPINIE POD ADRESEM
POMOC@ZDOBYWCYWIEDZY.PL