Znajdź nas w social media

Pobierz bezpłatne kolorowanki!
   Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.

Izabela Breguła - Nauczyciel roku

Najlepsza platforma edukacyjna - Zdobywcy Wiedzy

Najlepsza platforma edukacyjna – tak o nas mówią ;)

  • 22 września 2017

Wpis – share tweet

Drodzy rodzice, nauczyciele, czytelnicy! Chcemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością. Wygraliśmy konkurs jako najlepsza platforma edukacyjna!

Wszystko zaczęło się w 2016, gdy trafiliśmy na stronę edukacjawczesnoszkolna.edu.pl. Jest to portal przeznaczony dla pedagogów i nauczycieli, skupiający wokół siebie ponad 15-tysięczną społeczność czytelników. Prowadzi ją pan Radosław Szymański, nauczyciel akademicki, doradca metodyczny edukacji wczesnoszkolnej, trener umiejętności miękkich, neurologopeda dziecięcy – patolog mowy i języka. W ubiegłym roku strona ogłosiła konkurs na najlepszą Pomoc Dydaktyczną 2016. Plebiscyt odbywał się, musimy przyznać, z prawdziwie „Oscarowym” rozmachem, jako że przewidziano w nim wyznaczenie zwycięzców w kilku różnych kategoriach: pomocy dydaktycznych w zakresie konkretnych edukacji, najlepszych warsztatów szkoleniowych, publikacji metodycznych etc. Nie zabrakło też dyscypliny, która najbardziej nas interesowała: najlepsza aplikacja internetowo-multimedialna.

Najlepsza platforma edukacyjna - Zdobywcy Wiedzy

Przyznajemy bez bicia, że do konkursu dołączyliśmy raczej pod wpływem impulsu i ciekawości. Jako platforma działaliśmy nie dłużej, niż pół roku, a w naszej konkurencji znajdowali się wieloletni weterani rynku edukacyjnego. Postanowiliśmy jednak kierować się zasadą, która kierowała nami w całym procesie budowania Zdobywców Wiedzy: że nic nie pozwala tak bardzo się rozwijać, jak zdrowa konkurencja. Co się okazało? Prawdziwa niespodzianka! Jury złożone z profesjonalnych metodyków nauczania uznało, że Zdobywcy Wiedzy to najlepsza platforma edukacyjna.

Najlepsza platforma edukacyjna

to tytuł, który napawa nas dumą, ale też składa na nasze barki spore zobowiązania. Po pozytywnych recenzjach nauczycieli z całego kraju, wielkim zainteresowaniu nową edycją programu Zdobywcy Wiedzy w Twojej Szkole (już ponad 200 szkół od początku września!), coraz częstszych zamówieniach naszej platformy, zwycięstwo w konkursie Pomoc Dydaktyczna 2016 stanowi dla nas kolejne świadectwo tego, że (jakby to banalnie nie zabrzmiało) zawsze, ale to zawsze warto angażować się w 100% w wykonywaną przez siebie pracę, czynić ją sumiennie i wkładać w nią serce.

A Wy co sądzicie o Zdobywcach Wiedzy? Skorzystajcie z naszej nowej oferty abonamentowej, zamówcie czym prędzej (okazja!) roczny plan na pełen zestaw zadań edukacyjnych, cieszcie się z Waszym dzieckiem platformą, a gdy już przekonacie się, że było warto, pamiętajcie napisać, co najbardziej się Wam podobało. Warto skorzystać już dziś!