ZOSTAŃ AMBASADOREM MARKI
NAWET 30% PROWIZJI

ZdobywcyWiedzy.pl to platforma edukacyjna dla dzieci w wieku 5-10 lat. To produkt komercyjny, ale nasza działalność to coś o wiele więcej, niż sprzedaż. To misja! Niesiemy oświatę tym, którym potrzebna jest najbardziej - naszym dzieciom.

NA CZYM POLEGA TWOJE ZADANIE

PROMUJ MARKĘ

Będziesz odpowiedzialny/ -a za popularyzowanie nauki i nowoczesnych, atrakcyjnych metod dydaktycznych wśród osób, którym najbardziej jest ona potrzebna, czyli - wśród rodziców, którzy mają dzieci w wieku 5-10 lat.

ILE NA TYM ZAROBISZ?

UZYSKAJ KOD AKTYWACYJNY

Na początek otrzymasz od nas specjalny kod, na podstawie którego będziemy rejestrować wszystkie zakupy dokonane z Twojego polecenia. Twój kod ambasadora to potężne narzędzie, dzięki któremu możesz dodatkowo obdarować znajomych aż 10 % rabatem na zakup dostępu do ZdobywcyWiedzy.pl!
Ewelina Lublin- poleca Zdobywców Wiedzy. Dzięki Zdobywcom nie tylko zarabiam dodatkowe środki ale również mam możliwość kontaktu z fajnymi ludźmi. Polecam wszystkim współprace.
Agata Warszawa - Jeśli lubisz dzieci, lubisz robić coś, a nie siedzieć w miejscu to Zdobywcy Wiedzy są świetnym dodatkiem do codziennej pracy. Mamusie gorąco polecam. Tatusiom również :)

TYLKO TRZY KROKI DZIELĄ CIĘ

OD ZARABIANIA Z NAMI


Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy Zapoznaj sie z regulaminem i zaakceptuj go Zacznij polecać Zdobywców Wiedzy wśród znajomych

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

ONI JUŻ WYBRALI

Experymentarium HopSala - Dziecięcy Klub Sportowy New Boogie Down School Akademia Nauki i Rozwoju PIĘKNY UMYSŁ Akwarium Gdyńskie MIR - PIB