Ćwiczenia dla przedszkolaków

ZABAWY Z LITERKAMI

Każdy Przedszkolak uwielbia literki!

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy ćwiczeń online z literkami dla dzieci. Będziemy uczyć się rozpoznawać litery, pisać je i czytać, poćwiczymy pamięć i spostrzegawczość w grach edukacyjnych typu memory, poszukamy liter ukrytych na ilustracjach i wiele, wiele innych. Kliknij i zobacz.

Z LICZBAMI ZA PAN BRAT

Matematyka jest wszędzie!

Uczymy się jej mimowolnie od najmłodszych lat. Skorzystaj z interaktywnych ćwiczeń online z zakresu edukacji matematycznej, przygotowanych specjalnie dla Twojego dziecka! Dziecko będzie uczyć się cyfr, będzie dodawać liczby, sortować zbiory, pozna figury geometryczne i wiele innych. Zobacz teraz.

FASCYNUJĄCA PRZYRODA

Zapraszamy Twoje dziecko do przeżycia niezapomnianej przygody z fascynującym światem przyrody!

Na odkrycie czekając tajemnice świata roślin i zwierząt, elementy przyrody nieożywionej, zjawisk atmosferycznych, nauki o zdrowym trybie życia i inne. Wszystko w formie inspirujących ćwiczeń online, które pokocha Twoje dziecko!

ENGLISH IS FUN!

Do you speak English? Yes, I do!

Edukacja językowa jest bardzo ważna dla dziecka na etapie przedszkolnym. Udowodniono, że mózg dziecka chłonie języki obce najlepiej we wczesnym okresie życia i edukacji. Odkryj zestaw edukacyjnych ćwiczeń online, dzięki którym Twoje dziecko nauczy się wielu przydatnych słówek i zwrotów.

TEMATY ĆWICZEŃ ON-LINE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Zobacz filmy:

Zdolności językowe - j. polski

Myślenie analityczne

Poznawanie świata - przyroda

Język obcy - angielski

JAK ZDOBYWCY WIEDZY MOTYWUJĄ DO NAUKI?

Rankingi sprawią, że Twoje dziecko będzie dążyć do zajęcia wysokiego miejsca wśród swoich rówieśników

Podczas nauki Twoje dziecko zdobędzie wiele odznak i nagród, które zmotywują je do dalszego zdobywania wiedzy

Czynność, która sprawia nam przyjemność, to czynność, do której najchętniej wracamy. Tak samo działają nasze gry edukacyjne

POLECAJĄ NAS

Zobacz opinie:

NAUCZYCIEL ROKU
O ZDOBYWCACH WIEDZY

 Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.

ONI JUŻ WYBRALI

Experymentarium New Boogie Down School Akademia Nauki i Rozwoju PIĘKNY UMYSŁ Akwarium Gdyńskie MIR - PIB smart kid foudation smart kid foudation