ZOBACZ OPINIE NA TEMAT PLATFORMY EDUKACYJNEJ

ZdobywcyWiedzy.pl

Zdobywcy wiedzy polecenia

Fantastyczna rzecz! Odkąd Maks korzysta ze Zdobywców Wiedzy, odrabianie lekcji nie jest już przykrym przymusem. Sam chętnie siada do pracy domowej, uczy się i zdobywca diamenty. Codziennie chwali się, ile ich zebrał.

Adrian Jabłoński
Tata Maksymiliana, ucznia III klasy

opinie zdobywcy wiedzy

Adaś zawsze chętnie grał na tablecie, telefonie i komputerze, co budziło we mnie lekki niepokój. Teraz kiedy wiem, że gra w Zdobywców Wiedzy, jestem dużo spokojniejsza. Czas spędzony przy grach edukacyjnych nie jest stracony, a ja wiem, że syn nie przegląda niczego nieodpowiedniego.

Anna Wancerz
Mama Adama, ucznia III klasy

zdobywcy wiedzy opinie

Początkowo wykupiłem jeden abonament dla dwóch synów, ale kłótnie o zdobyte diamenty i o to, czyja jest kolej grania, szybko skłoniły mnie do kupna drugiego konta. Od teraz słyszę tylko, kto ile zdobył diamentów i w jakie gry grał. Naprawdę warto było wydać kilka złotych, żeby sprawić im taką radość. Jako tata nie mogłem lepiej wydać tych pieniędzy.

Tomasz Piotrkowski
Tata Łukasza i Szymona, uczniów I i III klasy

opinie o zdobywcach wiedzy

O Zdobywcach Wiedzy powiedziała mi matka kolegi mojego syna. Nie zastanawiałem się długo i również kupiłem dostęp dla Mikołaja. Decyzja okazała się bardzo dobra, od teraz chłopcy ścigają się o to, który z nich zdobędzie więcej diamentów. Najlepsze jest jednak to, że syn zmienił podejście do nauki matematyki, która wcześniej była jego zmorą. To świetne uczucie słyszeć jak syn krzyczy – Tato, tato zobacz ile mam punktów!

Paweł Gros
Tata Mikołaja, ucznia II klasy

Moja córka korzystała wcześniej z innej platformy edukacyjnej, z której też byłyśmy zadowolone, jednak Zdobywcy Wiedzy to wyższa liga. Sama często gram z córką i muszę przyznać, że nie ma wtedy miejsca na nudę! Ilonka cieszy się, z każdego zdobytego diamentu. Bardzo fajne jest to, że Zdobywcy o nas dbają, co chwile dostajemy mailem karty pracy i kolorowanki. Uważam, że dzieci w tych czasach powinny uczyć się obsługi komputera jak najwcześniej, a gry edukacyjne świetnie się w tym sprawdzają.

Justyna Bogusz
Mama Ilonki, uczennicy II klasy

edukacja domowa

Zdobywcy Wiedzy to godne polecenia rozwiązanie dla każdej mamy, która ma na głowie dwóch łobuzów :). Chłopcy w końcu przestali się kłócić o komputer. Jeden siedzi przy komputerze, drugi z tabletem i ścigają się, który szybciej i lepiej wykona zadaną przeze mnie pracę domową. Obsługa platformy jest bardzo prosta, wszystko działa szybko i sprawnie, a wartości merytorycznej nie da się nie docenić. Polecam.

Anna Jastkowska
Mama Kacpra i Oskara, uczniów II i III klasy

CZEKAMY NA WASZE OPINIE POD ADRESEM
POMOC@ZDOBYWCYWIEDZY.PL