POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

DZIELENIE WYRAZÓW NA SYLABY

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Dzielenie wyrazów na sylaby

  • Zdobywcywiedzy.pl proponują wiele rodzajów ćwiczeń interaktywnych z zakresu dzielenia wyrazów na sylaby. Dzielenie na sylaby to niewątpliwie bardzo lubiany przez uczniów dział gramatyki języka polskiego. Jest to niebywała okazja do wielu zabaw w tym zakresie.

  • Na zasadzie wstępu do nauki, uczeń ogląda i słucha prezentacji na temat zasad podziału wyrazów na sylaby. Następnie wykonuje krótkie ćwiczenie, przenosząc podpisy na odpowiednie miejsca.

  • Kolejnym sposobem na zainteresowanie ucznia nauką dzielenia wyrazów na sylaby jest układanie sylab w odpowiedniej kolejności na ogonie latawca, dzięki czemu powstanie wyraz. Jeszcze inną ciekawą propozycją jest zadanie polegające na podzieleniu (pocięciu) wyrazów na sylaby za pomocą wirtualnych nożyczek. Nasza platforma edukacyjna oferuje wspaniałą zabawę z nauką dla dzieci!

POLSKI:3 miedzy nagłówek gry edukacyjne a treśc górna.

PRZEDMIOTY:Gry edukacyjne online+BTN:KUP+DEMO

Gry edukacyjne online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

POLSKI:4 na niebieskim tle nad filmem

Zobacz jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.