POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

WYRAZY Z Ó NIEWYMIENNYM

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Wyrazy z ó niewymiennym

  • Platforma edukacyjna zdobywcywiedzy.pl oferuje bogaty zestaw quizów interaktywnych i gier edukacyjnych. Wśród nich znajdziecie Państwo między innymi zadania online na wyrazy z ó niewymiennym.

  • Dzięki zastosowanym mechanizmom oraz różnorodności rodzajów ćwiczeń na platformie Państwa dziecko będzie uczyło się z przyjemnością. Tak prowadzona nauka przez zabawę gwarantuje, że dziecko bardzo szybko opanuje trudność ortograficzną pisowni wyrazów z ó niewymiennym.

  • Przykładowym typem ćwiczenia, w którym dziecko będzie miało możliwość zmierzyć się z ó niewymiennym jest ćwiczenie polegające na umieszczaniu odpowiednich wyrazów jako podpisów do zaprezentowanych fotografii. Wszystkie wyrazy zawierają oczywiście omawianą trudność ortograficzną. Innym ciekawym ćwiczeniem w tym zakresie może okazać się układanie ortograficznych puzzli. Nie zwlekaj dłużej! Nasza platforma edukacyjna oferuje wspaniałą zabawę z nauką dla dzieci!

POLSKI:3 miedzy nagłówek gry edukacyjne a treśc górna.

PRZEDMIOTY:Gry edukacyjne online+BTN:KUP+DEMO

Gry edukacyjne online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

POLSKI:4 na niebieskim tle nad filmem

Zobacz jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.