POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

ZBIORY

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Zbiory

  • Zadania multimedialne na platformie edukacyjnej ZdobywcyWiedzy.pl to doskonały sposób na naukę podstaw matematyki dla najmłodszych. Połączenie nauki z doskonałą zabawą sprawi, że Twoje dziecko nie będzie mogło się oderwać od rozwiązywania zadań z matematyki!
    Nauka matematyki z platformą edukacyjną ZdobywcyWiedzy.pl to wielka przyjemność!
  • Ćwiczenia multimedialne dostępne na naszej platformie wprowadzą Twoje dziecko w świat liczb przez świetną zabawę. Układając kwiaty w koszykach nauczy się tworzenia zbiorów równolicznych, układając przedmioty w przeznaczonych na nie pudełkach dowie się, jak klasyfikować obiekty, a licząc zwierzęta na łące pozna zagadnienie liczebności zbiorów. Po przejechaniu wirtualnym autobusem po mieście uczeń nie będzie miał problemu z określeniem kierunków takich jak "lewo", "prawo", czy "z przodu" i "z tyłu". Natomiast układając szaliki od najkrótszego do najdłuższego, dziecko z łatwością zrozumie zasadę układania obiektów rosnąco i malejąco. Ćwiczenia interaktywne na platformie edukacyjnej ZdobywcyWiedzy.pl to doskonały wybór dla Twojego dziecka!

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

Zbiory i porządkowanie elementów:

 

Gry edukacyjne online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

POLSKI:4 na niebieskim tle nad filmem

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.