POLSKI:1 nad tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

MIERZENIE

POLSKI:2 pod tytuł podstorny np. czytanie wyrazów

Mierzenie

  • W życiu codziennym mierzymy wszystko: odległości, długości oraz objętości. Z platformą edukacyjną ZdobywcyWiedzy.pl Twoje dziecko również może zyskać tę umiejętność! Rozwiązując zadania multimedialne pozna wszystkie jednostki potrzebne do wykonywania pomiarów. Wypróbuj nasze gry edukacyjne już dzisiaj!
  • Nawet dziecku umiejętność wykonywania pomiarów jest bardzo przydatna. Nasze ćwiczenia interaktywne to doskonały wybór dla dzieci! Mierząc wirtualną linijką, dobierając wstążki pod kątem długości, czy porównując ilości wody w naczyniu i w butelkach, uczniowie z łatwością utrwalą sobie wiedzę z zakresu wykonywania podstawowych pomiarów. Określenie objętości napoju, długości nogawki od spodni czy odległości do szkoły nie będzie już stanowić problemu dla Twojego dziecka! Zabawa połączona z nauką to doskonały wybór!

Dział podzieliliśmy na następujące kategorie:

 

Gry edukacyjne online - demo

  • Zarejestruj się i wypróbuj bezpłatnie wybrane ćwiczenia edukacyjne.

Kup dostęp Wypróbuj DEMO

 

Zobacz, jak wyglądają nasze ćwiczenia?

Zobacz film z grami edukacyjnymi online

 

POLSKI:5 na niebieskim tle pod filmem

PRZEDMIOTY: teskt To Nie wszystko + przyciski

TO NIE WSZYSTKO!

zdobywcywiedzy.pl to także ćwiczenia on-line, quizy, gry i zadania on-line z edukacji matematycznej, przyrodniczej i języka angielskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj - kliknij tutaj.