Ćwiczenia szkoła podstawowa

EDUKACJA POLONISTYCZNA

Przez rozwiązywanie interaktywnych quizów i gier uczniowie poznają tajniki ortografii i gramatyki języka polskiego. Dzieci nauczą się rozróżniać litery, głoski i sylaby, czy też rozpoznawać części mowy, a także opanują do perfekcji prawidłowe użycie zasad ortograficznych. Nasza platforma może być również nieocenioną pomocą w przypadku występowania dysleksji czy dysortografii.

EDUKACJA MATEMATYCZNA

Każdy uczeń dzięki interaktywnym, multimedialnym ćwiczeniom zrozumie matematykę i nauczy się liczyć, określać zbiory, rozróżniać figury geometryczne, będzie umiał stosować jednostki wagi i miary oraz używać kalendarza i zegara. Zdobywcy Wiedzy gwarantują, że matematyka wcale nie musi być nudna!

EDUKACJA PRZYRODNICZA

Quizy, testy i gry edukacji przyrodniczej nauczą dzieci rozpoznawać różne gatunki roślin i zwierząt, poznawać zjawiska atmosferyczne, krajobrazy Polski. Zadania z przyrody to również wiele informacji o krajach i miastach Polski i Europy, o kontynentach i kosmosie. Dzięki temu dziecko wiele nauczy się o otaczającym go świecie i z chęcią będzie odkrywało kolejne zakamarki przyrody.

JĘZYK ANGIELSKI

Znajomość języka angielskiego to dziś kluczowa umiejętność, dlatego warto, aby dzieci uczyły się tego języka już od najmłodszych lat. Zdobywcy Wiedzy oferują całą gamę multimedialnych quizów, w których każde dziecko pozna znaczenie, wymowę i pisownię słów i zwrotów do kilkunastu tematów. Dzięki interaktywnym ćwiczeniom uczniowie rozwiną umiejętność rozumienia ze słuchu, pisania, prowadzenia krótkich dialogów oraz będą aktywnie używać podstawowych struktur gramatycznych.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ NASZE ĆWICZENIA

JAK ZDOBYWCY WIEDZY

MOTYWUJĄ DO NAUKI?

Rankingi sprawią, że Twoje dziecko będzie dążyć do zajęcia wysokiego miejsca wśród swoich rówieśników

Podczas nauki Twoje dziecko zdobędzie wiele odznak i nagród, które zmotywują je do dalszego zdobywania wiedzy

Czynność, która sprawia nam przyjemność, to czynność, do której najchętniej wracamy. Tak samo działają nasze gry edukacyjne

POLECAJĄ NAS

ZOBACZ OPINIE:

NAUCZYCIEL ROKU
O ZDOBYWCACH WIEDZY

 Zdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.

ONI JUŻ WYBRALI

Experymentarium New Boogie Down School Akademia Nauki i Rozwoju PIĘKNY UMYSŁ Akwarium Gdyńskie MIR - PIB smart kid foudation smart kid foudation